• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Привітання директора школи на 1 вересня. З днем знань  Привітання директора школи на 1 вересня. З днем знань
  • 21-06-2019, 19:03
  • 31 980
  • 1
  Привітання директора школи на 1 вересня. З днем знань.
  Привітання директора школи на 1 вересня. З днем знань
  На будь-який лінійці в школі 1 вересня з нагоди початку навчального року в обов’язковому порядку директор школи виголошує промову. З року в рік звучать вітальні слова, адресовані першокласникам, учням, майбутнім випускникам, їхнім батькам і вчителям.
  Готуючи промову на 1 вересня, в першу чергу необхідно скласти її план.

  План промови директора школи на 1 вересня.
  1. Звернення до присутніх.
  2. Опис приводу, з якого усі зібралися.
  3. Кілька слів про школу, можна навести статистику про кількість учнів, про їхні успіхи на олімпіадах, конкурсах і спортивних змаганнях.
  4. Побажання учням.

  Дорогі школярі! Шановні батьки, колеги, гості свята!

  Я рада- (ий) вітати вас на урочистій лінійці в честь Дня знань!

  Я від щирого серця вітаю всіх із цим святом! 1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

  1 вересня — це початок нового етапу в житті для хлопців, які стали сьогодні першокласниками. Ласкаво просимо до шкільної країни! Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, книги — цікавими, шкільна дружба — міцною!

  Шкільні роки — це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

  1 вересня для випускників — це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до внз. Дерзайте — і у вас усе вийде!

  Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше радують вас, а вам — терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

  Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науки, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність — неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам!

  Цієї весни нашу гімназію закінчило 75 випускників, з них 73 стали студентами. У минулому навчальному році наші учні зайняли … 1-х місць на олімпіадах (конкурсах та ін.). Сподіваюся, що в цьому році ви перевершите це досягнення.

  Наша школа готова до початку навчального року. У класах зроблено ремонт. Дякую батькам за матеріальну підтримку!

  Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи!

  Другий варіант привітання директора на урочистій лінійці першого дзвоника 1 вересня.

  Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки! 

  Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2019-2020 навчального року!  


  Теж знадобиться!  Запрошення на свято першого дзвоника     

  1 вересня - це свято, що живе у пам'яті кожної людини. У когось свято Першого дзвоника асоціюється зі шкільними роками, хтось пам'ятає роки навчання в університеті, а молодому вчителю, напевно, ніколи не забути того хвилювання, коли вперше йшов на свій власний урок. 1 вересня має славу всенародного свята, бо жодного з нас не обійшло воно стороною.  Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.  Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам'яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.  Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.  Окремо, велике спасибі вам, шановні вчителі. З нагоди свята прийміть мої найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність у виконанні такої високої місії, як виховання підростаючого покоління.  Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.  Переконана, що помірковані та виважені кроки сучасної влади повернуть повагу до професії педагога, сприятимуть розвитку позитивних зрушень у сфері освіти і науки.  Незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог! Зі святом!


  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  privtannya-direktora-shkoli-na-1-veresnya_-z-dnem-znan.rar [16,92 Kb]
  (Придбали цей файл: 1515)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Адміністрація школи / Метод-кабінет / Сценарії свят

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  28 марта 2020 13:12
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
  Спасибі за корисні матеріали! Натхнення та успіхів, міцного здоров'я!
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.