• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 37
   Наші гості: 35

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі:   » » Наказ про безпеку життєдіяльності здобувачів освіти під час літніх канікул  Наказ про безпеку життєдіяльності здобувачів освіти під час літніх канікул
  • 11-06-2020, 23:54
  • 11 335
  • 0
  Наказ про безпеку життєдіяльності здобувачів освіти 
  під час літніх канікул

  У зв’язку із закінченням навчального року та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я здобувачів освіти, здійснення заходів з охорони праці, попередження надзвичайних ситуацій.

  НАКАЗУЮ:


  1.Вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей у місцях відпочинку в літніх таборах, під час проведення прогулянок та екскурсій.

  2.Провести первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікул: про дотримання правил  пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правил поводження на річках та водоймах, дій в умовах підвищення температури, попередження випадків перегрівання на сонці, дій у випадках надзвичайних ситуацій тощо з реєстрацією в журналах.

  3.Посилити контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень здобувачів освіти автобусами та залізничним транспортом.

  4.Забезпечити контроль за організацією режиму роботи в закладах освіти на період літніх канікул, проведення інструктажів із сторожами та черговими щодо дотримання правил пожежної безпеки та збереження майна.

  5.Провести роз’яснювальну роботу з батьками та опікунами учнів щодо попередження нещасних випадків під час літніх канікул, надання домедичної допомоги потерпілим у разі нащасних випадків.

  4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
  Директор ……


  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  nakaz-pro-bezpeku-zhittyedyalnost-zdobuvachv-osvti-pd-chas-ltnh-kankul.rar [189 Kb]
  (Придбали цей файл: 645)
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Адміністрація школи / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.