• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 26
   Наші гості: 25

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 

  ЗНО з географії 2019. Особливості тесту
  • 13-02-2019, 12:23
  • 2 139
  • 0


  ЗНО з географії: особливості тесту 2019 року.
  Тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2019 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності ( «логічні пари»), завдань відкритої форми з короткою відповіддю і завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей.

  Тест з географії складається з 56 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

  За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

  Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 94.

  ФОРМИ тестових завдань.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи і чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

  Тест містить 36 завдання такої форми (№1-36), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь на завдання не надано.

  Завдання на визначення відповідності. Завдання складається з основи і двох колонок інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеної цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

  Тест містить 6 завдань цієї форми (№37-42), які будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність ( «логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності ( «логічної пари»), або відповідь на завдання не надано.
  Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Неструктуроване завдання складається з основи і передбачає рішення задачі. Воно вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правила, остаточну відповідь у бланку відповідей А.

  Тест містить 8 завдань такої форми (№43-50), які оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповідь на завдання не надано.

  Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Завдання складається з основи і семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких тільки три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав три відповіді (цифри) в бланку відповідей А.

  Тест містить 6 завдань цієї форми (№51-56). Кожне завдання оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал - за кожну правильно вказану варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанту відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповідь на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

  Рішення задач в чернетці не перевіряє і не враховуються.

  При підготовці до здачі тесту зверніть увагу на Програму зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2019 році, розроблену на основі чинної програми з географії для 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (основна школа) та програми з географії рівня стандарту та академічного рівня для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (старша школа). Обсяг знань географічної номенклатури, термінів і понять визначається в межах діючої програми чинних підручників.

  Програма ЗНО з географії включає всі розділи програмних курсів з географії відповідно до стандартного і академічним рівнем.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Готуємося до Зно

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.