• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн

  ЗНО з біології 2019 року. Особливості тесту
  • 13-02-2019, 12:23
  • 2 115
  • 0

  ЗНО з біології: особливості тесту 2019 року.
  Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології в 2019 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення відповідності ( «логічні пари»), завдань з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей.

  Весь тест з біології складається з 48 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 120 хвилин.

  За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

  Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 80.

  ФОРМИ тестових завдань.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи і чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

  Тест містить 36 завдань цієї форми (№1-36), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь на завдання не надано.

  Завдання на визначення відповідності. Завдання складається з основи і двох колонок інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеної цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

  Тест містить 8 завдань цієї форми (№37-44), які будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність ( «логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності ( «логічної пари») або відповідь на завдання не надано.

  Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Завдання складається з основи і трьох груп (стовпчиків) відповідей, позначених цифрами; в кожній групі тільки одна відповідь правильна. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав з кожної групи (колонки) і послідовно записав три відповіді (цифри) в бланку відповідей А.

  Тест містить 4 завдання цього типу (№45-48), кожне з яких оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал - за кожний правильний вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанту відповіді (цифри), або відповідь на завдання не надано. Порядок написання цифр має значення - сувора послідовність.

  Рішення завдань в чернетці не перевіряються і не враховуються.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Готуємося до Зно

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.