• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 65
   Наші гості: 64

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 

  ЗНО з математики 2019 року. Особливості тесту
  • 13-02-2019, 12:23
  • 2 193
  • 0
  ЗНО з математики: особливості тесту 2019 року
  Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2019 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення відповідності, завдань відкритої форми з короткою відповіддю (структурованих і неструктурованих), а також завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

  Загальна кількість завдань тесту з математики - 33, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

  Результат виконання завдань №1-28 та №31-32 за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з математики. Результат виконання завдань за все тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

  Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання №1-28, №31-32, які будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, так само 52 балам.

  Максимальна кількість тестових балів, які можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, - 62 бали.

  ФОРМИ тестових завдань

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1-20) - завдання складається з основи і п'яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь на завдання не надано.

  Завдання на визначення відповідності ( «логічні пари») (№ 21-24) - завдання складається з основи і двох колонок інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеної цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

  Завдання на визначення відповідності ( «логічні пари») оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність ( «логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності ( «логічної пари»), або відповідь на завдання не надано.

  Структуроване завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№ 25, 26) - завдання складається з основи і двох частин і передбачає рішення задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правила, відповіді до кожної з частин завдання в бланку відповідей А.

  Структуроване завдання оцінюється в 0, 1 або 2 бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь; 0 балів, якщо вказано обидва неправильних відповіді, або відповідь на завдання не надано.
  Неструктуроване завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№ 27-30) - завдання складається з основи і передбачає рішення задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правила, остаточну відповідь у бланку відповідей А.

  Неструктуроване завдання оцінюється в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповідь на завдання не надано.

  Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 31-33) - завдання складається з основи і передбачає рішення задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання в бланку відповідей Б привів пояснення всіх етапів рішення, послався на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував рішення задачі малюнками, графіками і т. Д.

  Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю № 31, 32 оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали. № 33 оцінюється в 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів.

  Завдання з розгорнутою відповіддю оцінюються відповідно до затверджених критеріїв оцінювання.

  Рішення задач в чернетці не перевіряє і не враховуються.

  При підготовці до тестування зверніть увагу на Програму зовнішнього незалежного оцінювання з математики, відповідно до якої розроблено зміст тесту. Завдання ЗНО з математики полягає в тому, щоб оцінити знання та вміння учасників тестування:

  будувати математичні моделі реальних об'єктів, процесів і явищ та досліджувати ці моделі за допомогою засобів математики;
  виконувати математичні розрахунки (виконувати дії з числами, що дають в різних формах, дії з відсотками, складати і вирішувати завдання на пропорції, наближені обчислення тощо);
  виконувати перетворення виразів (розуміти змістове значення кожного елемента виразу, знаходити допустимі значення змінних і числові значення виразів при заданих значеннях змінних тощо);
  будувати і аналізувати графіки найпростіших функціональних залежностей, досліджувати иx властивості;
  розв'язувати рівняння, нepавенства і їх системи, а також текстові задачі за допомогою рівнянь, нерівностей та їх перед систем;
  знаходити на малюнках геометричні фігури і встановлювати їх перед властивості;
  знаходити кількісні характеристики геометричних фігур (довжини, величини yглов, площі, обсяги);
  вирішувати найпростіші комбінаторні задачі і обчислювати можливість випадкових подій;
  аналізувати інформацію, яка дається в графічній, табличній, текстовій та інших формах.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Готуємося до Зно

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.