• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » ЗНО з української мови та літератури: особливості тесту 2019 року  ЗНО з української мови та літератури: особливості тесту 2019 року
  • 13-02-2019, 12:23
  • 2 435
  • 0
  ЗНО з української мови та літератури: особливості тесту 2019 року
  Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури в 2019 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення відповідності ( «логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

  Весь тест з української мови та літератури складається з 58 завдань, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.

  Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» і №58 частини «Власне висловлення» буде зарахований як державна підсумкова атестація з української мови.

  Результат виконання завдань за все тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

  Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, які будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, так само 68 тестовим балам.

  Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови та літератури - 104 бали.

  ФОРМИ тестових завдань.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи і чотирьох або п'яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

  Тест містить 48 завдань цієї форми (№1-23, №29-53), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь на завдання не надано.

  Завдання на визначення відповідності. Завдання складається з основи і двох колонок інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеної цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

  Тест містить 9 завдань цієї форми (№24-28, №54-57), які будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність ( «логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності ( «логічної пари»), або відповідь на завдання не надано.

  Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№58). Завдання передбачає формулювання учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументованого висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

  Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовленнєвого оформлення:

  1. Теза: 0, 1 або 2 бали.
  2. Аргументи: 0, 1 або 2 бали.
  3а. Приклад з літератури чи іншого виду мистецтва: 0, 1 або 2 бали.
  3б. Приклад, який є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.
  4. Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
  5. Висновок: 0, 1 або 2 бали.
  6а. Орфографія і пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
  6б. Лексика, граматика і стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
  Важливо! Робота, яка не відповідає темі власного висловлювання, буде оцінена в 0 балів. Робота обсягом до 100 слів буде оцінена в 0 балів.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Готуємося до Зно

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.