Популярні новинки
-
Урок 14. Нерівномірний рух. Середня швидкість
Урок 14. Нерівномірний рух. Середня швидкість -
Урок 15. Лабораторна робота 1 «Визначення середньої швидкості руху тіла»
Урок 15. Лабораторна робота 1 «Визначення середньої швидкості руху тіла» -
Лабораторна робота 2 «Вимірювання періоду обертання тіла та обертової частоти»
Лабораторна робота 2 «Вимірювання періоду обертання тіла та обертової частоти»
Ваш кабінет
Авторізація на сайті
Наша сторінка
ЗНО з історії України. Особливості тесту 2019 року
- 13-02-2019, 12:22
- 1 856
- 0
ЗНО з історії України. Особливості тесту 2019 року.
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2019 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на визначення відповідності ( «логічні пари»), завдань на встановлення правильної послідовності і завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей.
Весь тест з історії України складається з 60 завдань, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.
Результат виконання завдань №1-30 ( «Історія України ХХ - початку XXI століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.
Результат виконання завдань за все тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, які будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, так само 47 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.
ФОРМИ тестових завдань.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи і чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 46 завдань цієї форми (№1-23, 31-53), які будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь на завдання не надано.
Завдання на визначення відповідності ( «логічні пари»). Завдання складається з основи і двох колонок інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеної цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідності і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 6 завдань цієї форми (№24-26, 54-56), які будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал - за кожну правильно встановлену відповідність ( «логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності ( «логічної пари»), або відповідь на завдання не надано.
Завдання на встановлення правильної послідовності. Завдання складається з основи і переліку подій (явищ, фактів, процесів і т. П.), Позначених буквами, які потрібно розташувати у правильній послідовності, де перша подія має відповідати цифрі 1, друга - цифрі 2, третя - цифрі 3, четверта - цифрі 4. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання такої форми (№27-28, 57-58), кожне з яких оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів за будь-правильно вказану подію, якщо зроблено більш як одну позначку в рядку; 0 балів за завдання, якщо неправильно вказано першу та останню події, або відповідь на завдання не надано.
Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповідей. Завдання складається з основи і семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких тільки три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і записав три відповіді (цифри) в бланку відповідей А.
Тест містить 4 завдання цієї форми (№29-30, 59-60). Кожне завдання оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал - за кожну правильно вказану варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанту відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповідь на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.
При підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України зверніть увагу на програму ЗНО з цього предмету, яка хронологічно охоплює весь зміст шкільного курсу історії України від найдавніших часів до сучасності і складається з 31 теми.
Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища і процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.
Зверніть увагу на те, що невід'ємною складовою програми ЗНО з історії України є перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнавання учасниками тестування.
Залишайте свої коментарі
Шановний користувач нашого сайту!
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка!
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу). Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка!
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу). Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.