-
Випускний 4 клас "Зачекай, моє дитинство" Сценарій з музичним супровідом
Випускний 4 клас "Зачекай, моє дитинство" Сценарій з музичним супровідом -
Конкурсно-розважальна програма до Дня Святого Валентина "Тендітність або мужність?"
Конкурсно-розважальна програма до Дня Святого Валентина "Тендітність або мужність?" -
Випускне свято у ДНЗ. Дитинство щасливе завжди хоче миру
Випускне свято у ДНЗ. "Дитинство щасливе завжди хоче миру"Патріотичний сучасний музичний сценарій

- 29-05-2019, 20:35
- 30 754
- 3

Зразок:
В архіві маємо 8 цікавих уроків для першачків НУШ
Урок 1
Тема. Знайомство. Знак «Я». Вітання
Мета: познайомити учнів з вадами зору один з одним,заохочувати дітей спілкуватися і встановлювати довірливі стосунки; вивчати рівень емоційно-вольової готовності дітей до школи - інтернату розвивати зв’язне мовлення, збагачувати словниковий запас, формувати уважність, спостережливість; виховувати почуття дружби, доброти, поваги і ввічливості; розповісти про себе; ввести знак «Я».
Обладнання: знак «Я», пов’язки на очі (за кількістю груп); малюнок із зображенням учня, що підняв руку при відповіді, фотографії з зображенням вчителя, його родини, малюнки, дзвіночок.
Хід уроку
І.Організація класу
Встаньте, діти, всі рівненько, Посміхніться всі гарненько.
Посміхніться ви до мене,
Бо у вас найкращий клас,
Привітайтесь «Добрий день!»
Всі сідайте тихо, діти!
Домовляймось, не шуміти,
Всі готові до уроку?
Ну гаразд, часу не гаймо,
І урок свій починаймо.
ІІ. «Ранкова зустріч»
- Діти стають у коло, взявшись за руки.
- Діти, сьогодні ми спочатку познайомимося .
– Для чого треба знайомитися?
- З чого почнемо знайомство?
- Доброго ранку, діти, займіть місця за партами. (учні сідають по групах довільно – по 4-6 осіб).
2. Розповідь вчителя про себе. Відповіді на питання дітей.
– Я рада, що ви хочете стати школярами. А я маю велике бажання вас. З сьогоднішнього дня ви – мої учні, мої діти.
- А хто такі школярі ?
ОКОРОБІКА
3. Вам, напевно, цікаво познайомитись один з одним ? Як же ми це зробимо?
- За сигналом дзвіночка давайте всі разом назвемо свої імена
- Хто запам’ятав усі імена? Чому ми не змогли це зробити?
- Як же тепер бути? Що ви пропонуєте?
4. Введення знака «Я»
Вчитель демонструє знак
- Що показує цей хлопчик?
(Вчитель вивішує малюнок).
- Якщо хочеш відповісти, підніми руку. Так відповідають школярі.
5. Гра «Назви своє ім’я»
а) Стоїмо в колі (вчитель і діти), взявшись за руки. Вчитель кидає м’яч учню.
Методика: Той, хто його піймає, називає своє ім’я. Вчитель називає ім’я кожної дитини українською мовою і просить повторити його. Діти перекидають м’ячик по колу, промовляючи своє ім’я.
б) Гра «Прошепочи ім’я»
Методика:Давайте тихенько ходити по класу, підходьте один до одного і шепочіть на вушко своє ім’я (2-3 хв.). Тепер зупиніться. Коли ви знов почнете ходити по класу, вам треба буде, підходячи до різних дітей, сказати їм їхнє ім’я. Якщо ви помилилися, однокласник тихенько виправить вас.
в) Розучування пісеньки-гри «Добридень» (з рухами)
- Добридень, добридень, добридень скажу.
Як ранок настане, до школи біжу.
У школі зустріну я друзів своїх,
З усмішкою я привітаюсь до них.
Добридень, добридень скажу я до них,
Тут вчителька добра моя.
Завантажити конспекти уроків швидко та безкоштовно з Google Диск

Залишайте свої коментарі
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка!
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу). Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.