• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Побажання випускникам від перших вчителів та класних керівників  Побажання випускникам від перших вчителів та класних керівників
  • 21-05-2019, 00:03
  • 25 613
  • 0
  Побажання випускникам від перших вчителів та класних керівників.
  Прощальний вальс. Випускний вечір. Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей! Ми звернулися до вчителів, які у цьому навчальному році є випускниками, тому що їхні вихованці залишають поріг НВК.


  Це Допта Люба Василівна, Глущак Світлана Василівна, Суховецька Віта Петрівна, які за руку привели сьогоднішніх випускників до стін нашої школи,  перші закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до науки. Ткачук Світлана Василівна та Молотай Юля Григорівна, які вже зі сцени Будинку культури побажають своїм дітям всього найкращого, того, що завжди матері бажають своїм дітям. Це класні керівники, які, мабуть, знали про своїх улюбленців навіть трошки більше, ніж їхні батьки, які втирали перші сльози від нерозділеного кохання, ставали на захист та давали слушні поради. Класні мами, які ніколи не забудуть своїх одинадцятикласників. Ось з якими словами звернулися вони до учнів.


  11-А
  Дорогі випускники! Бажаю вам всім гарно закінчити школу,та поступити куди ви задумали. Міцно влаштуватись у житті. Щоб на вашому шляху не було перешкод,та завжди світило сонечко. Удачі вам! Вірних друзів, щирої любові, оптимізму,та невичерпної енергії. Не забувайте один одного та пам’ятайте рідну школу.
  Світлана Василівна, перша вчителька
  Дорогі мої діти!
  Від тепла долонь батьківських
  Набирайтесь сили
  І тримайте курс у світ
  Без нудьги, красиво.
  Розцвітає хай у серці
  Посмішка щаслива.
  В світлу путь летіть,
  Пташата, зграя гомінлива!
  Люба Василівна, перша вчителька

  Минають літа, вишневим та каштановим цвітом осипаються весни… Скоро на шкільному подвір'ї нашого НВК в черговий раз задзеленчить малиновий дзвін останнього шкільного дзвоника. Комусь він сповістить про те, що прийшло сонячне літо, пора приємного відпочинку. А вам, мій рідний 11-А, він скаже про те, що позаду залишаються чудові, незабутні 11 років навчання.
  Ви сьогодні запитуєте мене, якими вони були, ці роки нашого спільного шкільного життя.
  Стільки спогадів! Такі щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Пригадую допитливих цікавих п'ятикласників, серед яких в перші дні навчання чомусь для мене було багато схожих між собою. Пам'ятаю наші перші уроки, виховні години, Дні класу. Я день за днем вчила вас не тільки вчитися, а й тримати в руках віник, щоб підмести в класі або біля школи, як користуватися виделкою і ножем за столом. Згадую, як важко було організувати перші вечори, на яких хлопчики хотіли більше бігати, а не танцювати. А дівчатка, понадувавши губи, сиділи і думали: «Коли ж ви, хлопці, будете справжніми джентельменами і запросите нас до танцю?» Пам'ятаю походи в ліс, особливо Робінзонаду в 7-класі, коли ви вчились розпалювати багаття, змагались, хто краще орієнтується на місцевості і швидше знайде захований в лісі приз.
  Ви любили їздити на екскурсії. Ми побували в Умані, Львові, Тернополі, Меджибожі, в Карпатах. Разом ходили в музеї, відвідували театри, піднімалися в гори або просто відпочивали біля річки або в парку.
  Брали участь у предметних тижнях, у спортивних, військово-патріотичних змаганнях, тематичних вечорах, щорічному святі пісні «Водограй», вітали ветеранів до Дня Перемоги, проводили відкриті уроки, переглядали вистави шкільного театру, а також були його учасниками, святкували дні народження.
  Я вчила вас жити, працювати, відпочивати дружнім класним колективом. Виховувала на одвічних моральних цінностях: доброті, любові, совісті, честі.
  Звичайно, не обійшлось і без вибитого віконного скла, паперових літачків на уроках, розмальованих щоденників, забутих зошитів. Були і спізнення на уроки, і деякі непорозуміння, образи. Але все це, повірте, маленькі краплини у великому океані шкільного життя!
  Дорогі мої, любі Леся й Олеся, Настя і Віка, Інна і Юля, Жанна, Алінка, Іринка, Діанка, Аня й Оксанка, Аня і Таня, Наталка, Рома, Дімка, Влад, два Андрійки, Віталій і Вадим! 22 особистості! Які ви всі різні, але які гарні! Бог подарував кожному з вас красу, розум, талант. Ви володієте найбільшим скарбом на Землі – молодістю. Цінуйте її, бо молодість прекрасна і неповторна в житті людини.
  У кожного з вас своя стежина в житті. По-різному складуться ваші долі. Будуть перемоги, будуть і невдачі. Я бажаю вам перемог! 
  Посадіть на шляху своєму квіти гарячої любові до життя, до людей, до Батьківщини. Вірте в силу дружби. Знайдіть себе у праці. Хай ваші серця не знають спокою. Хай малиновий передзвін прожитих у школі літ звучить не лише у пам'яті, а й у серцях все життя.
  Я у вас вірю і всіх люблю!
  Ваша Світлана Василівна!

  11-Б
  Любі мої випускники! Бажаю вам побудувати правильну стежку у своєму житті.
  Людяності, добра, творчих злетів. Досягніть мети. Пам’ятайте тих, хто завжди оточував вас любов’ю та повагою. Поваги і шани від оточуючих. Не забувайте про своїх рідних вчителів,та про нашу школу.
  Віта Петрівна, перша вчителька 
  Дорогий мій 11-Б, любі  мої випускники! Одинадцять років тому назад ви заявили про себе як про мешканців, що прийшли у школу з серйозними намірами. Із зацікавленням і страхом  заходили в клас. З великою увагою стежили за кожним порухом учителя, щоб все запам’ятати, а коли приходили додому, то з повагою і любов’ю говорили батькам про ваших перших наставниць.
  Та минуло чотири роки - і ви перейшли до старшої школи, яка зустріла вас рівнянням з багатьма невідомими, котрі з наполегливістю та завзятістю розв’язували. З тих пір одинадцять разів схилялися до шкільного порогу різнокольорові айстри, прошуміло над школою одинадцять зимових хуртовин. За час навчання у школі вчителі стали для вас рідними, навіть ті , які працювали з вами семестр, рік…- не важливо скільки – вони залишили  слід  у ваших серцях.
  Ось і дійшли ми з вами до цієї знаменної дати - закінчення школи! Шкільна пора назавжди залишиться у вашій пам'яті. Нехай дружба, яка зав'язалася в ці роки, стає тільки міцнішою, а поради шкільних наставників не забуваються.
  Сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. У стінах рідного НВК ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті!
  Кожен з вас - це унікальна, неповторна особистість. Кожен з вас  здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху. Будьте гідними поваги людьми і радуйте нас і батьків своїми досягненнями! 
  У добру путь!
      Ваш класний керівник


  Ми віримо, що всі побажання обов’язково збудуться, і все буде добре! 
  Щасти вам!!

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  pobazhannya-vipusknikam-vd-pershih-vchitelv-ta-klasnih-kervnikv.rar [20,82 Kb]
  (Придбали цей файл: 711)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Початкові класи / Старші класи / Сценарії свят

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.