Останні публікації

Мій кабінет


Ми у фейсбуці

Ви з нами?

Знами онлайн

» » Домашні завдання на літні канікули. З першого класу, до другого

Шкільна скарбничка НУШ

Домашні завдання на літні канікули. З першого класу, до другого
Домашні завдання на літні канікули. 
З першого класу, до другого.
Літні канікули для школярів — час відпочинку. Однак і в цей період дуже важливо хоча б час від часу займатися повторенням вивченого в школі. Завдання на літо 1-2 клас в розрізі шкільної програми особливо важливі, оскільки протягом першого року навчання діти тільки починали знайомитися з основами навчального процесу, і настільки велика перерва в заняттях, як три місяці, здатна практично повністю стерти з їхньої пам’яті отримані знання. Саме тому додаткові завдання на літо для 1 класу свідомі батьки шукають на просторах інтернету найчастіше.
Без сумнівів, на прилавках книжкових магазинів сьогодні представлено просто величезну кількість видань, які об’єднали різні завдання на літо після 1 класу. Однак в більшості своїй такі збірники характеризуються шаблонністю розробки, і вже після обробки декількох сторінок, дитині процесс надокучає. Звичайно, ми не говоримо, що не варто купувати такі видання. Більш того, вони просто незамінні в сучасному ритмі життя батьків. Однак варто пам’ятати, що під час канікул навіть «уроки» повинні носити ігровий характер. Тому ми рекомендуємо просто розбавляти процес роботи з покупними робочими зошитами різними додатковими завданнями на літо після закінчення 1 класу НУШ.
Наведений збірник містить завдання:
Математика, письмо та читання на літо 1-2 клас, і розрахований на 10 повноцінних занять, в яких буде охоплено повторення матеріалу.
Зразок завдань:Завантажити матеріал з нашого сайту: domashn-zavdannya-na-ltn-kankuli_-1-klas-2-klas.rar [114,08 Kb] (Скачали цей файл: 3286)
Сподобалося? Поділіться з друзями!


Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок / Нуш / Початкові класи

На головну

Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас! Дякуємо!
Шановний користувач нашого сайту. Ви зайшли на наш шкільний сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту і повне право на всі категорії та інші пости.
23 мая 2019 09:57
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Домашние задания
26 мая 2019 14:11
  • Коментар написав: Таня
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0

Таня,
ruda angelok

29 мая 2019 12:40
  • Коментар написав: Ольга
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Задание на лето

Задание на лето
Имя:*

E-Mail:*
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив