• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Випускний в 4 класі. Секрети організації свята  Випускний в 4 класі. Секрети організації свята
  • 9-05-2019, 22:44
  • 13 275
  • 0
  Випускний в 4 класі. Секрети організації свята.
  Все про випускний в 4 класі. Як, коли і де відзначати? 
  Що потрібно для випускного вечора в 4 класі?

  Випускний в 4 класі — знаменна подія для молодших школярів. Діти стають дорослішими. Завдання батьків провести незабутній вечір. Найпростіший варіант — перекласти обов’язки на агентство свят, чиї компетентні співробітники придумають розважальну програму та веселі конкурси для дітей. Ми вирішили все зробити самостійно, тому сьогодні обговорюємо тему: як організувати випускний свято в 4 класі.


  Сценарій випускного в 4 класі.


  Урочиста частина випускного проходить в школі. Зал для свята повинен бути прикрашений різнокольоровими кульками, квітами, яскравими плакатами та дитячими малюнками. Ми пропонуємо наступний сценарій:

  • Урочисте привітання вчителів
  • Виступ дітей
  • Вітання батьків, адміністрації
  • Дискотека (конкурси, вікторини)
  • Чаювання та солодкий стіл

  Виступ хлопців має бути веселим, музичним і незвичайним. Не варто його надто зволікати: це втомлює як для акторів, так і для глядачів.

  Пропонуємо кілька ідей:

  • «Казковий бал». Герої: ведучий, 2 принцеси, блазень, чарівник. Гості — діти з’їжджаються на бал і вітають королев. Вони дарують їм подарунки: вірші, пісні, танці. Королеви також підготували сюрприз, але чарівник викрав скриню. Щоб отримати заповітні призи четвероклашкам потрібно відповісти на питання, розгадати загадки і вирішити приклади. У фіналі всі отримують свої медалі, а бал завершується вальсом 4 класу.
  • Креативним і музичним дітям сподобається веселий випускний-концерт. Починається він з пісні, текст можна знайти в інтернеті.

  Далі можна подивитися презентацію з фотографій (підбираються смішні моменти).

  Жартівлива сценка зі шкільного життя продовжить наш концерт.

  Індивідуальні привітання вчителям і працівникам школи у віршах — нудно, краще виконати частівки.

  До побачення, наша школа! 
  До побачення, наш клас! 
  Вчителі, рідні наші, 
  Не забувайте ви про нас!

  Завершує випуск лірична і зворушлива пісня.

  Кличе за парти ласкавий дзвінок, 
  Веселий сміх на час замовкає. 
  Учитель починає свій урок, 
  І все навколо ніби завмирає. 
  Всі роки нас вчили розуміти 
  І важкі, і легкі предмети. 
  Учитель не вміє втомлюватися. 
  Зошити перевіряє до світанку. 
  Приспів: 
  Мій добрий вчитель, ну що ж ви мовчите. 
  Сльозинки неждано блиснули в очах. 
  Ви світ нам відкрили і, де б ми не жили, 
  А школа завжди буде в наших серцях.

  Побажання на випускний в 4 класі.


  Вчителі, батьки та адміністрація в цей урочистий день хочуть не тільки привітати випускників, але дати їм напуття перед середньою школою. Щоб урочисті промови не здавалися дуже нудними, нехай вони будуть у віршах. Гумор ще більше пожвавить атмосферу. Для батьків ми підготували такі вірші:

  Подорослішали наші діти, 
  Переходять у п’ятий клас. 
  А ми з ними молодеем, 
  Щож, хлопці, в добрий час! 
  У відповідь вчителі можуть прочитати такі рядки: 
  Ніколи наше серце про вас не забуде … 
  Серце тепер тужити про вас буде … 
  Не буде більше тут таких учнів … 
  І ллються сльози, не вистачає слів … 
  Ми будемо тепер зустрічі нової чекати … 
  Про вас хвилюватися і переживати … 
  Ми плакати всі будемо про вас кожним днем … 
  Але скоро уроки … Водички поп’ємо!

  Конкурси та подарунки на випускний в 4 класі.


  Наприкінці урочистої частини всі випускники повинні отримати подарунки. Традиційно, це шоколадні медалі та почесні грамоти. Можна зробити штучно номінації, наприклад: «Самому спритному», «Самому активному», «Совість класу» і нагородити кожну дитину.

  Якщо хочеться зробити подарунок пам’ятним, то зробіть фотоколажі, на яких можна написати привітання однокласникам. Весела ідея — футболки або до кухлі з кумедними принтами.

  Корисними подарунками на закінчення початкової школи стануть книги (енциклопедії, довідники, словники), настільні ігри, спортивні снаряди (м’ячі і т. П.), Нічники, географічні карти.

  Щоб дітям не стало нудно на випускному балу, варто продумати цікаві конкурси. Ось деякі з них:

  • Танець на випускний. Діти діляться на пари, провідний включає музику, а танцюристи повинні зімпровізувати. Публіка обере переможців.
  • Локшина на вуха. Сподобається тим, хто любив її вішати на вуха вчителям. У команді 10 чоловік, один з них сидить на стільці з мотузкою в руках, діти по черзі повинні наматать мотузку на вухо, поки вона не закінчиться.
  • Розумники. Робимо пазл з карти України. Завдання команд правильно її склеїти скотчем.
  Настрій на дитячому святі залежить від музичного слпровожденія. Зробіть підбірку з пісень про школу, мелодій з мультфільмів, швидкі композиції для танців.

  Закінчення початкової школи – черговий етап у житті дітей та їх батьків. Зазвичай до цього часу батьки потроху відпускають своїх малюків і дають їм відчути себе самостійними. Випускний у початковій школі необхідно провести весело, щоб не довелося нікому нудьгувати.

  Варіанти випускного для 4 класу. Цікаві сценарії для випускного 4 класу

  Варіантів святкування чимало. Зазвичай в основі сценарію лежить якась казка або твір (оповідання) для дітей. Необхідно урізноманітнити шкільне свято і додати в нього кілька веселих і рухливих конкурсів.

  Приблизний сценарій на випускний в 4 класі:

  Цей сценарій передбачає порівнювання шкільного життя з кораблем. В основі сценарію лежить розповідь «Червоні вітрила» . Відповідно багато конкурсів буде пов’язано з морем. Для свята необхідно запросити кілька першокласників і адміністрацію школи. Вони спочатку торжества скажуть красиві слова. У центрі залу стоїть макет корабля.

  • Ведуча: «Здрастуйте, сьогодні ми зібралися, щоб провести дитяче життя. Адже тепер малюки подорослішали і стали самостійними. Ми відпускаємо всіх діток у велике плавання в старшу школу. Ось наш корабель. Давайте згадаємо, з чого починалося наше святкування»
  • На сцену запрошують першокласників. Можна включити пісню «Вчать у школі» або на свій розсуд. Малюки розповідають вірші, дзвенять у дзвіночок і йдуть
  • Ведуча: «У штурвала кожного корабля є капітан, в нашій школі, це дорогий директор»
  • Директор вітає всіх зі святом, бажає удачі в подальшому навчанні
  • Ведуча: «Давайте тепер перевіримо, як наші діти вивчили алфавіт і вміють говорити. Оголошую конкурс «Буква» . Після конкурсу одному переможцю вручають солодкі призи
  • Ведуча: «А давайте запросимо на сцену батьків, як вони ставляться до сьогоднішнього свята?»
  • Батьки виходять і вітають дітей
  • Провідна оголошує конкурс «Книги» . Після конкурсу дітям роздають призи
  • Оголошують конкурс «Гумка»

  Конкурси для свята:

  • Буква. Учитель на листку паперу загадує таємну букву, наприклад «М» . Задає питання. Наприклад, хто для тебе найдорожча людина, дитина, швидше за все, скаже «Мама» . Тільки в цьому слові є зашифрована літера і його вимовляти не можна. Тому потрібно сказати тато або жінка, яка народила. Переможець тільки один, який після ряду питань так і не вимовив «М»
  • Книги. Для цього конкурсу розділіть дітей на дві команди. Покладіть дві стопки книг. Виділіть дистанцію, це повинен бути прохід від одного столу до іншого. Учасники по черзі повинні перенести на голові не притримуючи руками книги до іншого столку. При цьому книга не рахується, якщо вона впала. Переможе команда, яка перенесе найбільше книг за 5 хвилин
  • Гумка. Кожній команді роздають по малюнку, намальованому простим олівцем. Тільки малюнки замальовані зайвими лініями. Учасники команди повинні витерти зайві лінії і надати нормальний малюнок. Яка команда впорається першої, та й перемогла

  Закінчити вечір можна солодким столом і дискотекою.


  Що подарувати вчителям на випускний 4 клас?

  Питання подарунків завжди хвилює батьків. Зазвичай батьки питають у вчителів, що вони хочуть, але деякі педагоги соромляться прямо говорити. Тому виберіть цікавий і потрібний подарунок.

  Ідеї подарунків для вчителів в 4 класі:

  • Годинники на стіну або наручний
  • Річний абонемент на фітнес або в басейн. Правда, попередньо потрібно поцікавитися, чи любить учитель спорт і вміє плавати
  • Сертифікат на придбання елітної косметики. Від такого подарунка мало хто відмовиться, адже дорогі парфуми і елітна косметика порадує всіх
  • Торшер. Це хороший подарунок для жінок, які забирають зошити додому, і перевіряють їх там
  • Ювелірні прикраси. Якщо гроші збере весь клас, то вийде невелика сума, але її буде достатньо для придбання кулона або сережок. Для жінок похилого віку можна придбати прикраси з напівдорогоцінного великими каменями
  • Пір’яна елітна ручка. Це гарний і символічний подарунок, хоча може і непрактичний
  • Гаджети. Поцікавтеся у вчителя, чи є у нього планшет, телефон. Можете подарувати електронну указку або універсальний пульт для управління магнітофоном, телевізором і домашнім кінотеатром
  • Побутова техніка. Такий подарунок не варто дарувати «аби було» . Дізнайтеся у педагога, чи є у нього мультиварка або хлібопічка. І взагалі, чи любить жінка готувати випічку. Може хлібопічка їй ні до чого

  Вірші вчителю на випускний в 4 класі.

  Жодне свято не обходиться без пісень і віршів. Ось кілька рядків, які повинні вивчити діти. Можна дати кожному по 2-4 рядки і вимовляти вірші по черзі.

  Чотири роки позаду –
  Ми залишаємо за вами дитинство,
  Нас чекають успіхи попереду,
  Але вже не з Вами поруч, разом!
  Підемо інший дорогий ми,
  Вчителів чимало буде,
  Але те, як нас вчили Ви
  Ніхто з нас вже не забуде!
  ми будемо пам’ятати ваш наряд
  і ваші палкі промови
  Вашу посмішку і ваш погляд,
  і все уроки, наші зустрічі!

  дівчинка і хлопчик по черзі говорять:
  – Мамо рідна!
  – Папа дорогий!
  – я велика стала!
  – став і я великий!
  – Ось чотири класи
  ми вже закінчили,
  – Нам п’ятірки червоні
  Ви не дарма пророкували!
  – Обіцяємо далі ми
  п’ятірки отримувати!
  – Обіцяйте нині ви
  у всьому нам допомагати!
  – Обіцяйте в п’ятий клас
  Дружно нас вести!
  – Адже успіхи тільки нас
  Чекають лише попереду!

  Пісні для батьків на випускний 4 клас.

  Батьки люблять, коли діти їх радують піснями. Дуже зворушливими є пісні про першу вчительку і перші кроки в стінах рідної школи. Зазвичай вибирають дитячі пісні з мультфільмів або казок.

    Де можна провести випускний в 4 класі?

  Спочатку потрібно з’ясувати, в якому стилі буде свято. Якщо батьки не збираються нічого відзначати і хочуть влаштувати свято виключно для дітей, то варто звернути увагу на аніматорів. Свято для дітей з дозволу адміністрації можна влаштувати в школі або організувати трансфер школярів в дитячий розважальний центр. У аніматорів є своя розважальна програма, зазвичай діти 10-11 років люблять все що пов’язано з мультфільмами «Монстр Хай» або «Вінкс» .

  Але зазвичай батьки хочуть вбити одним ударом двох зайців, і самі не проти випити і добре провести час. В такому випадку краще орендувати якесь кафе чи ресторан. Не забудьте, що бажано влаштовувати два столи, для дітей і батьків. Подбайте не тільки про живій музиці, а й про розваги для дітей.

  Розваги для дітей:

  • Шоу з вогнем
  • Шоу мильних бульбашок
  • Шоу з піском
  • Виступ фокусника

  Взяти участь діти можуть в процедурі запуску гелевих повітряних куль в небо. Якщо є зайві кошти, можна взяти в оренду апарат для виготовлення солодкої вати. Діти такого віку просто обожнюють всякі досліди та експерименти.

  Флешмоб на випускний в 4 класі.

  Зараз величезну популярність набирають флешмоби. Це великі скупчення дітей, які виконують однакові рухи під музику. Найкраще залучити до організації дійства вчителя з фізичної підготовки або танців. Ідей і простих рухів дуже багато, головне організувати дітей і кілька разів відрепетирувати.

  Торт на випускний в 4 клас: 5 найбільш незвичайних тортів для випускного.

  Форма тортів для цього свята зазвичай вибирається прямокутна або квадратна. Такі вироби зручно різати. Рідко замовляють багатоярусні торти, так як виникають труднощі з їх транспортуванням і нарізкою.


  Відносно начинки і коржів, то найбільш популярними є Медовик, Київський або Бісквіт. В якості крему використовують сметану з цукром, згущене молоко. Всередину кладуть шматочки фруктів, горіхів і курагу. Варто подбати, щоб прикраса торта нагадувало про свято. Сам торт може бути виготовлений у вигляді зошитів або книги. Зверху можна встановити цукрові фігурки школярів.

  Як вибрати туфлі і сукня на випускний в 4 клас?

  Зазвичай складнощів при виборі сукні на випускний не виникає. Зараз в магазинах величезний вибір урочистих нарядів. Дівчата хочуть виглядати як справжні принцеси, тому не відмовляйте їм в такому задоволенні. Зазвичай батьки і діти вважають за краще довгі сукні з фатину, атласу і органзи. Не забудьте про корону і рукавички.

  • Зараз на піку популярності не однотонні вбрання, а різнокольорові. Виберіть плаття з комбінованої тканини
  • Врахуйте час, коли буде проводитися свято. Якщо це кінець весни, незайвим буде придбати болеро або накидку
  • Стильно і незвично виглядають накидки з тонкого штучного хутра.
  • Туфельки вибирайте без каблука. У цей вечір маленьку принцесу доведеться багато ходити і танцювати. Бажано вибирати туфельки в тон сумочці. Перед святковим вечором дівчинка повинна трохи походити в новому взутті, щоб не натерти собі мозолі. Під туфлі надіньте підслідники або капронові колготки.


  Як вибрати костюм хлопчикові на випускний в 4 клас?

  Зараз часи чорних костюмів і білих сорочок пройшли. Але цей варіант як і раніше вважається класичним. Але якщо ви мама модника, можете відступити від традицій. Придбайте синові сірий атласний костюм і рожеву сорочку. Таке поєднання виглядає дуже виграшно. Дуже стильно виглядає сорочка не з краваткою і метеликом, а з ковбойськими шнурками з брошкою

  • Зараз багато таких аксесуарів в магазинах фурнітури.
  • Приділіть багато уваги вибору тканини, вони повинна відповідати сезону і не бути дуже щільною і теплою
  • Якщо у вас спокійний школяр, придбайте білий костюм. Він виглядає дуже стильно. Можете під піджак одягти жилет
  • Не забудьте про існування фраків. Це урочистий костюм з піджаком особливого крою

  Що потрібно для випускного вечора в 4 класі: поради та відгуки.

  На організацію такого свята можна витратити багато сил і нервів і не факт, що все вийде, як ви задумали. Тому краще залучити до організації агентства.   Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок / Початкові класи / Сценарії свят

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.