• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн

  Майбутнім п"ятикласникам
  • 12-03-2019, 21:04
  • 3 788
  • 0
  Майбутнім п"ятикласникам.
  Шановний п'ятикласнику!
  За літо тобі потрібно не тільки відпочити, а й підготуватися до наступного навчального року. Якщо під час навчання часу на читання катастрофічно не вистачає, то влітку вільного часу – цілком достатньо.Тому ми пропонуємо тобі список літератури для обов’язкового читання. В цей список ми не вносили маленькі віршовані твори. До речі, всі ці книги ти можеш взяти у нас в бібліотеці.

  Зарубіжна література.

  КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУІндійська народна казка «Фарбований шакал». «Панчатантра»Японські народні казки «Іссумбосі, або Хлопчик- Мізинчик», «Момотаро, або Хлопчик-Персик» Китайська народна казка «Пензлик Маляна»Арабська народна казка «Синдбад-Мореплавець» (третя подорож).Брати Я. і В. Ґрімм. «Пані Метелиця», «Бременські музиканти»Олександр Сергійович Пушкін (1799–1837). Вступ по поеми «Руслан і Людмила«Казка про мертву царівну і сімох богатирів»Ганс Крістіан Андерсен (1805–1875). «Соловей», «Дикі лебеді»,Оскар Уайльд (1854–1900). «Хлопчик-Зірка».
  ПРИРОДА І ЛЮДИНА.
  Ернест Сетон-Томпсон (1860–1946). «Снап», «Лобо»,Марк Твен (1835–1910). «Пригоди Тома Сойєра»Елеанор Портер (1868–1920). «Полліанна»СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА У КОЛІ ДОБРИХ ГЕРОЇВ.
  Роальд Дал (1916–1990). «Чарлі і шоколадна фабрика»Туве Янсон (1914–2001). «Капелюх Чарівника»,Пауль Маар (нар. 1937). «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу».Для вивчення напам’ять О. С. Пушкін. Вступ по поеми «Руслан і Людмила» Й. В. Ґете. «Нічна пісня подорожнього» Г. Гейне. «Задзвени із глибини…
  Українська літератураСВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ Міфи і легенди давніх українців. 

  Легенди: «Про зоряний Віз»,«Чому пес живе коло людини?», «Берегиня»(за С.Плачиндою),Дажбог», «Неопалима купина»(за Є.Шморгуном),«Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі» Народні перекази: «Прийом у запорожців».Народні казки«Про правду і кривду», «Мудра дівчина», «Ох», «Летючий корабель»Літературні казки Іван ФРАНКО. «Фарбований Лис»Василь КОРОЛІВ-СТАРИЙ. «Хуха-Моховинка»Василь СИМОНЕНКО. «Цар Плаксій та Лоскотон»Галина МАЛИК. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ НАШОГО НАРОДУЛітописні оповіді: «Три брати — Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь»,«Святослав уладає мир з греками…», «Володимир вибирає віру», «Розгром Ярославом печенігів. Початок великого будівництва в Києві. Похвала книгам»(на основі «Повісті минулих літ» у переказі В. Близнеця).Олександр ОЛЕСЬ.«Заспів», «Україна в старовину», «Похід на Царгород»,«Ярослав Мудрий»(із кн. «Княжа Україна»), «Микита Кожум’яка»Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі»
  РІДНА УКРАЇНА. СВІТ ПРИРОДИ Тарас ШЕВЧЕНКО.

  «За сонцем хмаронька пливе…», «Садок вишневий коло хати…» Степан ВАСИЛЬЧЕНКО. «В бур’янах»Євген ГУЦАЛО. «Лось»Григір ТЮТЮННИК. «Дивак».Микола ВІНГРАНОВСЬКИЙ. «Сіроманець»  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Середні класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.