-
Урок 54. Як знання, природа і техніка допомагають людині піклуватися про здоров’я
Урок 54. Як знання, природа і техніка допомагають людині піклуватися про здоров’я -
Урок 36. Складання проєктів із вкладеними циклами з лічильником
Урок 36. Складання проєктів із вкладеними циклами з лічильником -
Урок 37. Складання проєктів із вкладеними циклами з лічильником
Урок 37. Складання проєктів із вкладеними циклами з лічильником
- 5-03-2019, 19:45
- 1 765
- 0
Методична розробка виховного заходу
Форма проведення: диспут
Мета:
- спонукати учнів до пізнавально-пошукової діяльності;
- сприяти розвитку творчих здібностей, комунікативної компетентності (уміння вести диспут);
- виховувати тактовність, дисциплінованість.
Обладнання: проектор, комп’ютер
Методика підготовки заходу:
І. Поділ учнів на три дослідницько-пошукові творчі групи (за допомогою пазлів)
Кожному учневі роздається шматок пазла, учні мають зібрати три малюнки, таким чином утворюються три групи: «історики», «дизайнери», «інформатики».
ІІ. Отримання учнями завдань:
«історики» - підготувати повідомлення, якою була шкільна форма за різних суспільно-політичних формацій;
«дизайнери» - підготувати ескіз, якою має бути шкільна форма;
«інформатики» – підготувати слайди із зображеннями сучасних варіантів шкільної форми
Хід заходу
1. Вступна бесіда вчителя
- Підніміться ті учні, які вважають, що їх зовнішній вигляд цілком підходить до шкільних занять. Дякую.
- А тепер підніміться ті учні, які сьогодні прийшли до школи у формі.
- Скажіть, яка різниця між просто одягом і, як зараз модно говорити, дрескодом?
- Чи впливає одяг на настрій, поведінку та працездатність людини? Як саме?
- Хто з вас любить ходити до школи в шкільній формі?
- Хто з вас вважає, що носіння шкільної форми є необхідністю?
2. Повідомлення теми й мети виховного заходу
- Сьогодні на нашій виховній годині ми знайдемо відповідь на питання, для чого потрібна форма та якою вона має бути.
3. Творчі звіти творчих пошукових груп
- Отже, як ви думаєте, чи завжди була форма? Якою форма була раніше?
А) Повідомлення, підготовлене «істориками»
- Сучасні модельєри голову ламають над тим, як зробити форму водночас і зручною, і модною, і такою, щоб подобалася тим, для кого вона й призначена, тобто вам. Подивимося сайд-шоу, підготовлене нашими «інформатиками», «Моделі сучасної шкільної форми»
Б) Творчий звіт «інформатиків»
- Звичайно, у кожного своя думка щодо того, якою має бути форма. Послухаємо наших «дизайнерів»
В) Демонстрація ескізу шкільної форми, розробленої «дизайнерами»
Висновок учителя
- Тож, у погляді на те, якою має бути форма, вирізняють:
? тих, які вважають, що шкільна форма має бути такою, як у ваших мам і татусів;
- тих, які проти будь-якої форми;
? тих, які вважають, що форма повинна бути, але вона має бути оновленою.
4. Диспут
- Висловіться, якої точки зору дотримуєтеся ви. Перед початком диспуту виберімо «експертну комісію» для остаточних висновків (по одному представнику з кожної творчої групи)
5. Виступ «експертної комісії»
6. Заключне слово вчителя
- Отже, форма потрібна. Вона дисциплінує людину й налаштовує її на працю, але вона, як ви побачили, може бути й модною Отже, носімо її!
Дякуємо!
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.