• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Важливі моменти тестування НМТ (SEB) Safe Exam Browser  Важливі моменти тестування НМТ (SEB) Safe Exam Browser
  Важливі моменти тестування НМТ 
  (SEB) Safe Exam Browser

  Шановні друзі, випускники!
  Подробиці про тестування НМТ-2024 року:
  Як працює браузер SEB Safe Exam Browser?
  Як відкрити нову вкладку у браузері SEB Safe Exam Browser?
  Як згорнути браузер SEB Safe Exam Browser?
  Як вийти із браузера SEB Safe Exam Browser без пароля?
  Як відкрити нове вікно у браузері SEB Safe Exam Browser?
  Як відкрити файл, посилання у браузері SEB Safe Exam Browser?
  Як встановити на телефон планшет SEB Safe Exam Browser?
  Як видалити з реєстру, програму SEB Safe Exam Browser?
  Як очистити історію SEB Safe Exam Browser?

  Ось і підходить той день, коли ви чекаєте на останній ваш шкільний дзвінок, складання іспитів (тестування) НМТ і звичайно ж це ваш незабутній випускний бал або вечір.
  Всі ці моменти дуже і дуже переживаючі, і кожен із вас переживає і хвилюється по-своєму і особливо.
  Підготовка до останнього дзвінка, це репетиції, настрій на чудове проведення цього шкільного останнього свята.
  Усі найважливіші дні та етапи зі шкільного життя починаються.
  День іспиту НМТ, ось де і хвилюєтеся і дуже переживаєте, потрібно набрати обов'язковий та прохідний бал. Про заліки прохідних балів все, звичайно, ви знаєте.
  В аудиторії класу при написанні іспиту НМТ потрібно буде провести 4-5 годин, це важко і дуже ви втомлюєтеся від такої процедури проведення та загальної ситуації загалом.
  Отримання атестатів про закінчення 11 класів, здобуття середньої освіти. Урочиста церемонія вручення атестатів, випускний вечір так само не менш переживальні заходи.
  Випускний вечір, бал, зворушливий вальс, побажання від вчителів, від класного керівника, від директора школи, від зауків, від батьків, це дуже хвилююче та зворушливе почуття про яке ви згадуватимете на ваших фото та відео довгий і прекрасний час.
  У житті багато всього цікавого та чудового на вас чекає, а зараз у нас на шляху НМТ.
  Safe Exam Browser (SEB) — це безкоштовний веб-браузер для безпечного проведення електронного оцінювання. Програмне забезпечення тимчасово перетворює будь-який комп’ютер на захищену робочу станцію. SEB контролює і обмежує доступ до системних функцій, інших веб-сайтів і програм, а також запобігає несанкціонованому використанню сторонніх ресурсів під час іспиту.

  Жалійте цих дітей, але не калічте...
  Чому НМТ перетворилося на фарс через "злив завдань".

  1. Враховуючи досвід минулих років, а також ситуацію сьогодення, можна було передбачити горезвісний "злив завдань". Можливо, варто було оприлюднювати завдання на другий день, як це робили раніше, адже вони ВСЕ ОДНО СТАЮТЬ ДОСТУПНІ.
  2. Вчителі, які виносять завдання НМТ і організовують той "злив", - це випадкові люди в освіті. Ніщо не може виправдати цього ганебного явища.
  3. Ведмежа послуга - це саме воно! Це не допомога дітям. Не треба їх калічити, виправдовуючи тим, що "в житті треба викручуватися як можеш". Весь адекватний світ живе за іншими законами! Плагіат, списування, махінації - це ганебне явище. І той факт, що воно в нашій країні процвітає (всі три пункти) ще не означає, що весь світ буде підлаштовуватися під дітей, яких цьому навчили і заклали в мізки, що це нормально.
  4. Чотири предмети за один раз - дууууже важко. Цікаво, це  російський ЄГЕ копіювали? В ерефії обов'язково: рос мова і математика плюс два із запропонованих 10 предметів на вибір. Нашим дітям такого вибору не дали. Як завжди, мабуть, винні вчителі, бо не спромоглися тести підготувати чи щось там ще не спромоглися, але винні вчителі...
  5. Ми втрачаємо наших дітей! Після 9 класу діти масово йдуть за кордон. Після 11 також. Такий НМТ цьому ще більше сприяє.
  Підсумок сумний. В усій цій ситуації найбільше шкода порядних дітей і їх вчителів. Біль і розпач юнаків і юнок, які чесно здаватимуть, ні з чим не зрівняти.
  Кажу до чоловіка:
  - Чи ми з тобою з іншого світу, якогось божевільного, чи геть старомодні, але ми своїм дітям казали: ніяких шпаргалок, ніякого списування, пиши своєю головою.
  А до цього було багато призових місць в обласних олімпіад, а настанови були такі ж: пиши своєю головою, бо важливі знання.  Що це дало?
  Результати наших дітей на ЗНО:
  1) матем 200 б, фізика 195 б, укр 189 б.
  2) матем 193 б, фізика 191, укр 186 б.
  І це тоді, коли було повноцінне ЗНО!!!
  Київський політехнічний інститут  "вхопив" таких абітурієнтів із задоволенням. Вчилися без хабарів. Взагалі без хабарів! Працювати в провідні компанії влаштовувалися без блату, кумовства/сватовства, без списування, а лише знаннями.
  Скажіть мені: невже світ справді так змінився???
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.