• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Флешмоб "Голуб миру летить в Україну" до дня Миру  Флешмоб "Голуб миру летить в Україну" до дня Миру
  Флешмоб "Голуб  миру летить в Україну" до дня Миру

  Конспект уроку і презентація до уроку 21 вересня "День Миру"
  Посвята Українським дітям
  Щоденник свідомого громадянина
  Додатки до уроку
  Ранкова зустріч до Дня Миру
  Презентація "Мир у світі нашому"
  Розтяжка "З днем миру"
  Картки для роботи в групах
  Челендж
  Вправи
  Завдання
  Презентація
  Шаблон "Голуб миру"

  СЛАЙД 1-2

  ФЛЕШМОБ

  «Голуб миру летить в Україну» 

  СЛАЙД 3


  Епіграф

  Історії ж бо пишуть на столі, 

  Ми ж пишемо кров'ю на своїй землі.

  Ліна Костенко

  СЛАЙД 4


  24 лютого на світанку росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму.

  Російська армія обстріляла із артилерії українські прикордонні застави. Одночасно були завдані удари, зокрема і з повітря, по понад об'єктах військової інфраструктури майже всіх регіонів країни.

  Після цього розпочався рух танкових колон та живої сили загарбників вглиб території України.

  володимир путін назвав це «спецоперацією», а метою оголосив – «демілітаризацію і денацифікацію України».

  Демілітаризація — скорочення армії країни, зброї або військової техніки з узгодженим мінімумом. Демілітаризація є результатом мирного договору припинення війни або великого конфлікту. 

  ДЕНАЦИФІКАЦІЯ-політ.Системазаходівспрямованихна

  ліквідаціюнацизму (фашизму) в політичномуекономічному і громадськомужиттінароду.


  СЛАЙД 6

  Ми, українці,звертаємося іззакликом докраїн-членів НАТО про закриття неба над Україною, адже цей крок єважливим інеобхідним для того, щоб російський ворог припинив бомбити наших дітей, будинки, лікарні, дитячі садочки, школи.

  — Ми Українці! Ми живемо на Рідній Землі, ми — цивільні, військові та волонтери, ми не збираємося покидати нашу країну, ми закликаємо світових лідерів: 

  СЛАЙД 7

  Закрийте небо над Україною!

  Війна росії проти України, що вже триває місяці, проявляє себе не лише знищенням мирного населення, вбивствами дітей та знищенням інфраструктури в містах та селах, а і небезпекою для всього світу переростанням війни в Україні у третю світову війну. 

  Крім того, з кожним днем продовження війни збільшує ймовірність світової продовольчої кризи та голоду у багатьох країнах світу.

  СЛАЙД 8

  Провідні країни світу, Північно-Атлантичний блок мають вжити заходів щодо закриття українського неба для припинення війни, що дасть можливість забезпечити проведення весняної посівної кампанії в Україні. 

  Більш того, закриття українського неба взагалі зупинить російську агресію, оскільки без переваги у повітрі російські війська не здатні протидіяти повномасштабному опору Збройних Сил України і сміливості та героїзму українського народу. Зупинить голод у світі, зупинить війну злочинної росії проти нашої держави.

  У слові «Україна» закладено глибокий сенс: у перекладі з стародавнього санскриту звук "укр" означає Світло, частина "Ра" перекладається як Сонце, а "їн (інь)" - це тонка духовна енергія. Сонце в усі віки розумілося як Бог, що дає нам життя, а Світло є знання. Отже, Україна не околиця якоїсь держави. Україна - країна сонячного світла та духовних енергій, країна божественного пізнання та духовного розвитку. СЛАВА УКРАЇНІ


  Україна: незламна, сильна, єдина! 

  Новий день настав. Багато в нашому житті змінилося ... Багато чого в нашому житті, вже ніколи не буде колишнім. Але, ми точно знаємо - ми маємо найкращу в світі Україну і вона буде квітнутинаперекір всім, а Богу і нам на радість! І на найсмачнішу каву  будуть приїзжати в Україну з цілого світу! 


  Ти думав, що я вмиюся слізьми? 

  Впаду перед тобою на коліна? 

  Нащадку сумнозвісної орди 

  Не по зубах тобі я - Україна!!! 

  Я - нація, я - сила, я - народ, 

  Я - світло, що ніколи не згасає, 

  Я - правда, без прогнилих нагород, 

  Я - істинна любов, що не вмирає!!!

  Ти думав я струмочок без води? 

  А я ріка стрімка, глибоководна, 

  Я з кожним днем міцнішаю, а ти? 

  Все нижче й нижче падаєш, - в безодню... 


  Знаєте, чому Україна переможе? Тому що Україна — це мільйони людей, які готові допомагати і боротися за нашу свободу так сильно, як можуть. Дякуємо всім, хто підтримує нашу армію та тероборону!


  Мій дім зараз — вся Україна. Мій дім зараз — Європа, де українські прапори на вулицях. Мій дім зараз в укритті чи в дорозі, у машині чи потязі, у спальнику чи на кариматі, у новому місті чи на новому місці. Мій дім — це там, де близькі. Навіть якщо вони поки що лиш в телефоні, вони — зі мною. Навіть коли мені здається, що я сам — я не сам, ми зараз усі разом. Мій дім — там, де моя свобода. Мій дім — там, де мені наллють теплого чаю. Мій дім зараз в моєму серці. Тому поки воно б'ється, в мене є дім.

  Ми вільні, сильні та єдині.
  Слава Україні
  ??


  Віримо в перемогу. Інакше бути не може: це наш дім, наша земля, наша незалежність. Зміцнює віру та транслює наш патріотизм.


  ФЛЕШМОБ МИРУ

  СЛАЙД 9-25


  ЧЕЛЕНЖ МІСТ УКРАЇНИ

  СЛАЙД 26-30

  ЗАКЛИКИ ДО ЖИТТЯ

  СЛАЙД 31-41


  За останні 8 років українці ґрунтовно переосмислили поняття миру, чітко усвідомивши, МИР – не лозунг, МИР – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ, запорука щасливого життя кожної родини і країни в цілому.

  Нині Україна має першочергову ціль – мир в країні, а маленькі українці роблять її трохи ближчою та долучаються до тематичних заходів, пропагуючи МИР у своїх закладах освіти.

  Війна змінила людьскі цінності до найпростіших, але таких важливих речей:

  бути поруч з рідними та дякувати за кожен сонячний день.

  Нагадуйте собі щохвилини:

  ?Я щаслива/вий, бо маю найцінніше – життя.

  ? Я будуватиму плани на майбутнє попри все .

  ?Я завжди знайду вихід там, де це неможливо.

  ?Я витримаю все, бо я – українка/ець.

  Все буде Україна! 

  СЛАЙД 42-45

  Місяці нашого спротиву. Героїчного спротиву Української держави, українського народу безжальному вторгненню Росії. Вже місяць нашому захисту від намагання нас знищити, стерти з лиця землі. Початковий задум російських військ розвалився ще в перші дні вторгнення. Вони думали, що українці злякаються. Вони думали, що українці не будуть боротися. Вони помилилися.

  СЛАЙД 46-49

  Кожен український поет – пророк. Складається враження, наче вони знали майбутнє України і передали ці безцінні уроки у своїх творах. Українцям залишається лише їх розпізнати! У каруселі ми зібрали найпопулярніші вірші українських пророків. 

  СЛАЙД 50-54

  А ЩАСТЯ ДЛЯ НАС…


  ДАВАЙТЕ ПРОДОВЖИМО ФРАЗУ:

  КОЛИ МИ ПЕРЕМОЖЕМО І ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА Я…

  Найдорожчим є людське життя і мирне небо. Війна внесла корективи,змістила акценти,вимела сміттєвий непотріб буття.Навчила нас цінувати теперішнє,прагнути майбутнього,не розмінюватись на дрібниці,не зациклюватися на дріб'язковому.Життя прекрасне,коли воно мирне,світле,тепле,сонячне.Коли воно просто Життя, а в ньому все і всі.

  СЛОВНИК СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

  СЛАЙД 56-60


  ПРАКТИЧНА ВПРАВА «КАРТА МРІЙ»

  СЛАЙД 61

  З нагоди Дня миру проводимо флешмоб «Парасолька миру», діти підготували символічні парасольки МИРУ, що захистять від «негоди і загроз», оздобивши їх власноруч вирізаними стрічками, голубами, долоньками та іншими символами миру.

  СЛАЙД 62-70


  ДИДАКТИЧНА ВПРАВА 

  «Свіча пам'яті»

  СЛАЙД 71-72


  Все буде Україна! Україна бореться за цінності всієї європейської спільноти. Мужністю та героїзмом народу, який не побоявся росіян, захоплюються у всьому світі.

  СЛАЙД 73-76


  Дякую Збройним Силам за боротьбу! Дякую волонтерам за все, що ви з-під землі дістали. Дякую вчителям, що ведуть уроки в укриттях, бо освіта це світло, а світло переможе темряву. Дякую мамам, що обіймають та пильнують своїх та чужих дітей — ваша праця і без війни неоціненна, і на все життя. Дякую лікарям, що приймають пологи під кулями і консультують віддалено Дякую журналістам, що розповідають правду світові і нам Дякую цим прекрасним леді, що плетуть сітки і ліплять вареники Дякую ППО за збиті ракети.

  Дякую художникам за плакати, що дають н

  СЛАЙД 77-80


  Живи, Україно!

  Благаю, живи!

  Я знаю ти втомлена, ненько!

  Побита, скалічена днями війни...

  ...Та в тебе ще б'ється серденько.... 

  Будь сильна, Вкраїно!

  Не падай, прошу 

  Хоч рани твої не злічити... 

  Зупинимо разом холодну війну... ... 

  Ти чуєш, ти змушена жити! 

  Тримайся! 

  Я вірю, ти зможеш усе, 

  У тебе знайдеться ще сила 

  Бо кожен світанок надію несе... ...

  Розправиш розірвані крила... 

  Будь мужня, матусю! 

  Хоч знаю, болить 

  Нажаль, вороття вже немає... 

  Поглянь, як весняна небесна блакить Т

  воїх журавлів зустрічає.... 

  Живи, Україно! Благаю, живи!


  Ранкова зустріч на тему «День миру»

  Мета:  ознайомити учнів з ідеєю Дня миру; розповісти про символ миру; розвивати зв’язне мовлення, логічне та креативне мислення; формувати спільноту; виховувати дружелюбність та пацифізм.

  Матеріали: ілюстративний та роздатковий матеріал, відеоматеріали, папір, ножиці, клей.


  І. Вітання

  Метод «Настрій птахів»

  Мета: визначити емоційний настрій учнів, провести привітання у нетрадиційній формі; згуртувати дітей.

  Обладнання: ілюстративний матеріал.


  У нас на гілочці сидять три пташки. Уважно погляньте на них в кожної з них свій настрій. Визначить, який настрій у вас і покладіть яєчко в гніздо до тієї пташки.  ІІ. Обмін інформацією


  ІІІ. Групове заняття


  ІV. Щоденні новини
  ІІ. Обмін інформацією

  Розгадайте ребус

  Мир. 

  Саме про мир ми сьогодні поговоримо.

  Мир – це ставлення людей, їхні стосунки між собою.

  У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

  Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру (International Day of Peace).

  Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

  До 2001 року цей день відзначали кожен третій вівторок вересня, у день відкриття чергової сесії ООН. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування «Міжнародного дня миру» має проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

  У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу і компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати і користь для всього людства.

  Перегляд відеоматеріалів

  https://www.youtube.com/watch?v=6cKzTrk1m9I

  https://www.youtube.com/watch?v=-kBC6i__T9Y


  ІІІ. Групове заняття

  Із давніх-давен символом миру вважався голуб.

  У країнахСходу цей птах – священний, добрий вісник богів. Існує легенда про те, як голубки богинікоханняВенери звили кубло в шоломі богавійниМарса. У свою чергу, Марс, щоб не руйнувати пташину оселю, відмовився від військових дій, які могли б принести великі людські втрати.

  Давні слов’яни вірили, що в голуба перетворюється душа людини, яка померла.

  Християни вважали, що цей птах є символом Святого Духа, що голуб приносить у дім щастя, лад і спокій. У кожній хаті обов’язковим був тотем – оберіг, вирізаний із деревини. Його вішали над обіднім столом, який стояв у передньому, червоному кутку горниці. Увечері, коли родина збиралася за столом біля самовару, птах починав крутитися навколо себе, зазираючи, таким чином, у всі кутки хати, перевіряючи чи всюди лад.

  Найбільшу популярність вислів «голуб миру» отримав після закінчення Другої світової війни. У квітні 1949 року в Парижі та Празі одночасно проходив перший Всесвітній конгрес прихильників миру під гаслом: «Захист миру – справа всіх народів миру». Засіданню необхідною стала емблема, завдяки якій слово «мир» стане зрозумілим кожній людині на планеті. За допомогою звернулися до геніального іспанця, великого Пабло Пікассо. Емблема була намальована: це був білий голуб, який ніс у дзьобі оливковагілку. Голуб – прагнення до польоту, свободи, миру. Білий колір – символ чистоти, чесноти, радості. Оливкова гілка – символ перемоги, миру та примирення.

  Давайте ми також виготовимо голубів. 

  Практична частина

  Діти вирізають голубів з паперу і пишуть на них свої очікування від навчального дня. 


  ІV. Щоденні новини

  Робота з календарем погоди та щоденною інформацією.


  Мої вітання, любі діти!
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Сценарії свят / Майстер презентації

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.