• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Бланк оцінювання діагностувальних робіт для 3-4 класів  Бланк оцінювання діагностувальних робіт для 3-4 класів
  • 12-10-2021, 12:52
  • 15 557
  • 0
  Бланк оцінювання діагностувальних робіт для 3-4 класів
  Бланк оцінювання діагностувальних робіт у 3-4 класах з різних освітніх галузей. А саме: математична освітня галузь ,мовно- літературна освітня галузь, природнича освітня галузь, соціальна і здоров'язбережувальна, громадянська та історична освітні галузі.
  Для кожної діагностувальної роботи колонка із двох частин: для номеру завдання в роботі та рівня. Наприклад, у вашій роботі 6 завдань. У першій колонці розписуємо, яке завдання відноситься до певного результату навчання (вони зазначені згідно нового наказу 2021 №813) під номерами від 1 до 6 згідно вашої діагностувальної роботи . Це може бути і два завдання для одного результату, а може не бути жодного ( тоді на наступну діагностувальну ви таке додасте), а у другій колонці - рівені В ,Д, С або П. На кінець року вам буде легко вирахувати рівень з кожного результату навчання. Тут на сайті дещо спотворений, а після скачування буде готовий для друку і редагування.


  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  blank-ocnyuvannya-dagnostuvalnih-robt-dlya-3-4-klasv.rar [289,18 Kb]
  (Придбали цей файл: 8017)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Нуш / Початкові класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.