• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Кольорові шаблони розклад уроків та дзвінків для вчителя та учнів  Кольорові шаблони розклад уроків та дзвінків для вчителя та учнів
  • 9-09-2021, 13:12
  • 34 840
  • 0
  Кольорові шаблони розклад уроків та дзвінків  
  для вчителя та учнів

  Ось і розпочався новий навчальний рік. І як завжди, багатьом учителям потрібен красивий шаблон розкладу уроків, який можна було би роздрукувати на звичайному папері формату А4 та повісити на своєму класному куточку. Тому ми підготували для вас добірку з найбільш красивих шаблонів розкладів уроків, які ви можете дуже легко та просто переглянути та при бажанні завантажити на свій комп’ютер для подальшої роботи з ними. Усе що вам потрібно зробити з вибраним шаблоном, це вписати предмети відповідно вашого розкладу.
  Усі шаблони мають унікальний та неповторний дизайн, оберіть який із них вам сподобався найбільше та натисніть на відповідне зображення. Зображення відкриється у новій закладці, де буде кнопка для збереження відповідного документу.
  Усі шаблони мають досить великий розмір, тому можете не хвилюватись стосовно якості зображення. Їх можна роздрукувати навіть на форматах великого розміру, в разі якщо виникне така потреба.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Майстер фотошоп

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.