• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 81
   Наші гості: 80

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 
   - отсутствуют  » » Календарне планування НУШ Фізична культура 4 клас. 1 семестр  Календарне планування НУШ Фізична культура 4 клас. 1 семестр
  • 9-09-2021, 10:49
  • 3 212
  • 0
  Календарне планування НУШ
   Фізична культура 4 клас 1 семестр

  № з/п

  Дата

  Тема уроку

  Коригування

  1

  03.09

  Інструктаж з техніки безпеки. Поняття про види легкої атлетики та гімнастичного багатоборства. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Рухливі ігри.


  2

  07.09

  Підбір вправ для розминки. Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Вправи з футбольними м’ячами: ведення м’яча вивченими способами по прямій. Біг зі зміною швидкості та напрямку. Рухливі ігри.


  3

  10.09

  Загальне уявлення про олімпійські ігри. Організаційні вправи. Вправи з футбольними м’ячами: удари внутрішньою та середньою частиною підйому по нерухомому м’ячу. Різновиди ходьби та бігу. Рухливі ігри.


  4

  14.09

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Біг до 30 метрів. Вправи з футбольними м’ячами: удари внутрішньою та середньою частиною підйому по нерухомому м’ячу. Рухливі ігри. 


  5

  17.09

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з просуванням вперед, назад. Стрибки зі скакалкою на одній, двох ногах. Рухливі ігри.


  6

  21.09

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки в довжину з місця. Рухливі ігри. 


  7

  24.09

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Стрибки у висоту з прямого розбігу. Рухливі ігри.


  8

  28.09

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Біг із високого старту до 30 метрів. Човниковий біг. Рухливі ігри.


  9

  01.10

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Біг зі зміною напрямку. Стрибки на місці. Рухливі ігри.


  10

  05.10

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Ходьба «змійкою», «човниковий біг» 4х9 м. Стрибки на місці. Рухливі ігри. 


  11

  08.10

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Метання м’яча із-за спини, через плече, на дальність і з місця. Рухливі ігри.


  12

  12.10

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Метання м’яча із-за спини, через плече, на дальність і з місця. Рухливі ігри.


  13

  15.10

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Метання м’яча із-за спини, через плече, на дальність і з місця. Рухливі ігри.


  14

  19.10

  Інструктаж з ТБ. Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Елементи акробатики: перекид назад. Рухливі ігри.


  15

  22.10

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Елементи акробатики: перекид назад, два перекиди вперед. Рухливі ігри.


  16

  02.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Елементи акробатики: міст із положення лежачі. Рухливі ігри.


  17

  05.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Елементи акробатики: міст із положення лежачі. Рухливі ігри.


  18

  09.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Стрибки у довжину з місця. Лазіння по гімнастичній лаві різними способами. Рухливі ігри.


  19

  12.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Лазіння по гімнастичній лаві різними способами. Рухливі ігри.


  20

  16.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Лазіння по канату. Рухливі ігри.


  21

  19.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Ходьба по підвищеній опорі приставними кроками. Підтягування у висі. Рухливі ігри.


  22

  23.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Загальнорозвивальні вправи. Лазіння по похилій лаві. Рухливі ігри.


  23

  26.11

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у довжину з місця. Підтягування у положенні лежачи на горизонтальній лаві. Рухливі ігри.


  24

  30.11

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у довжину з місця. Рухливі ігри.


  25

  03.12

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Перелітання через перешкоду, лазіння по гімнастичній стінці. Загальнорозвивальні вправи. Рухливі ігри.


  26

  07.12

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Ходьба по підвищеній опорі приставними кроками. Підтягування у висі. Рухливі ігри.


  27

  10.12

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у довжину з місця. Підтягування у положенні  лежачі на горизонтальній лаві. Рухливі ігри.


  28

  14.12

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Біг із різних вихідних положень. Перекати вперед. Рухливі ігри.


  29

  17.12

  Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Біг із різних вихідних положень. Вправи у висах. Перекати вперед. Рухливі ігри.


  30

  21 12

  Організаційні вправи. Загальнорозвивальні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки у довжину з місця. Підтягування у положенні лежачі на похилій лаві. Рухливі ігри.


  31

  24.12

  Підсумковий урок за семестр.  Автор матеріалу: Кочеткова Лілія Валеріївна

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  kalendarne-planuvannya-nush-fzichna-kultura-4-klas-1-semestr.rar [289,92 Kb]
  (Придбали цей файл: 342)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Початкові класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.