-
Конкурс учителів до Дня учителя 2024 року
Конкурс учителів до Дня учителя 2024 року -
Перший урок в 1 класі "Україна наша в моєму серці"
Перший урок в 1 класі "Україна наша в моєму серці" -
Урок фізики 2. Експериментальні та теоретичні методи досліджень законів природи.
Урок фізики 2. Експериментальні та теоретичні методи досліджень законів природи.
Наші гості: 43
- отсутствуют
- 11-05-2021, 22:32
- 7 028
- 0
ТЕМА. Контрольна робота. Диктант
МЕТА: оцінити рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів, відповідно до опрацьованих правил пунктуації; перевірити якість знань учнів. Розвивати вміння правильно писати слова на вивчені правила; ставити розділові знаки, оформлювати роботу (охайність, акуратність, каліграфія, дотримання абзацу, відсутність виправлень)
Тип уроку: контроль та корекція знань і вмінь.
Хід уроку
- Організаційний момент.
- Оголошення теми та мети уроку.
- Написання контрольного диктанту.
Папороть
Згідно з повір’ям, папороть цвіте лише раз на рік, купальської ночі. Її чарівна осяйна квітка розкривається на мить. Це стається опівночі: вона тріскотить і займається блакитним полум’ям.
Хто зірве квітку папороті, той усе знатиме, розумітиме мову дерев і звірів, стане ясновидцем.
Буває, що люди володіють цвітом папороті, але не відразу це помічають. Легенда розповідає про одного селянина, який загубив волів. Коли ж пішов до лісу їх шукати, то йому до плетеного взуття потрапив цвіт папороті. Завдяки йому селянин не тільки дізнався, де його воли, а й довідався, у яких місцях заховано скарби. От він ішов лісом і розмірковував про багатства, які вже вважав своїми. Раптом до нього наблизився розкішно вбраний пан і запропонував обміняти старе плетене взуття на свої чоботи. Селянин погодився, узув чоботи, а панок тим часом зник. І як тільки не стало в селянина його старого взуття, він позбувся своїх незвичайних знань.
З легендами про пошуки цвіту папороті до наших днів дійшло відлуння міфу про поєдинок героя-громовержця зі змієм — володарем потойбіччя, власником величезних підземних багатств і скарбів.
169 слів За Я. Музиченко
- Перевірка диктанту.
- Підсумок уроку.
- Домашнє завдання: готуватися до контрольних тестів.
Дякуємо Вам за ваш коментар!
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка!
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу). Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.