-
Випускний 4 клас "Зачекай, моє дитинство" Сценарій з музичним супровідом
Випускний 4 клас "Зачекай, моє дитинство" Сценарій з музичним супровідом -
Пісні про школу на випускний початкових та старшіх класів
Пісні про школу на випускний початкових та старшіх класів.Шкільні роки. Пісні про школу + караоке -
Сценарій випускного свята в садочку в стилі "Ми на1+1" "Премія Оскар 2025"
Сценарій випускного свята в садочку в стилі "Ми на1+1" "Премія Оскар 2025"
Наші гості: 54

- 7-04-2021, 19:53
- 4 002
- 1

Тема: Узагальнення й систематизація знань.
Мета:
-освітня :
узагальнити знання учнів, вдосконалювати обчислювальні навички,вправляти у застосуванні вивчених табличних випадків,уміння знаходити периметр многокутника, довжину сторонни квадрата за його периметром, значення буквених виразів, формувати уміння розв'язувати задачі на дві дії, дати уявлення про сонячну систему,
-розвиваюча:
розвивати вміння аналізувати навчальний матеріал, умову задачі, хід розв’язання задач), порівнювати подібні матеріали, виявляти аналогії, встановлювати закономірності, узагальнювати, систематизувати, встановлювати зв’язки нового з раніше вивченим, діяти за аналогією,формувати вміння працювати за зразком і вказівками вчителя, сприяти розвитку спостережливості, уваги, пам’яті, уяви, мислення,
виховна:
виховувати уважність, зібраність, спостережливість;формування таких якостей особистості, як відповідність, організованість, дисциплінованість, обов'язок
ХІД УРОКУ:
І. Орієнтація, мотивація діяльності (підготовка до активної навчальної діяльності).( Слайд1,2,3)
ІІ. Цілепокладання.
1. Визначення очікуваних результатів. ( Слайд 4)
2. Повідомлення теми, мети, завдань уроку. ( Слайд 5)
3. Мотивація навчальної діяльності. ( Слайд6,7,8,10,11,12,13,14,15)
ІІІ. Цілереалізація.
1. Відтворення й коригування опорних знань, умінь, навичок. ( Слайд16,17,18)
2. Узагальнення й систематизація понять, засвоєння системних знань і їхнє застосування для пояснення нових фактів і для виконання практичних завдань. ( Слайд19-24)
3. Фізкультпауза. ( Слайд25,26, 36)
4. Засвоєння провідних ідей і теорій на основі широкої систематизації знань. ( Слайд27-40)
ІV. Рефлексивно-оцінюючий.
1. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. ( Слайд41)
2. Цінування, оцінювання. ( Слайд42)
3. Повідомлення домашнього завдання, успішне виконання якого потребує системних знань, навичок, умінь. ( Слайд46)
Додаток Усний рахунок
3 варiант | |
ПІ учня | |
2 · 3 | |
2 : 2 | |
9 : 3 | |
7 · 3 | |
27 : 9 | |
15 : 3 | |
(6 + 9) : 3 = | |
(3 + 4) · 2 = | |
(17 – 8) · 2 = | |
(9 + 9) : 3 = | |
(30 – 3) : 3 = | |
(2 + 6) · 3 = |
2 варiант | |
Добуток чисел 2 і 8 | |
частка чисел 14 і 2 | |
різниця чисел 40і17 | |
Сума чисел 16 i 18 | |
добуток чисел 2 і 9 | |
різницю чисел 14 і 2 | |
частку чисел 12 і 2 збільшити на 5 | |
різницю чисел 20 і 18 помножити на 7 | |
Суму чисел 11 і 7 розділити на 2. | |
різницю чисел 16 і 4 поділити на 2. | |
Суму чисел 8 і 16 поділити на 3. | |
Добуток чисел 7 і 2 зменшити на 3. |
1 варiант | |
різниця чисел 33 і 6 | |
частка чисел 12 і 2 | |
Добуток чисел 3 і 7 | |
Сума чисел 25 i 8 | |
Суму чисел 12 і 9 розділити на 3 | |
частку чисел 24 і 3 збільшити на 39 | |
Добуток чисел 3 і 4 зменшити на 6. | |
частку чисел 15 і 3 збільшити на 3 | |
Добуток чисел 9 і 2 поділити на 3 | |
Суму чисел 11 і 7 розділити на 2 | |
різницю чисел 12 і 3 помножити на 3. | |
число 6 помножити на різницю чисел 26 і 24 |
Додаток Задачі
1 групаВ магазин привезли 2 ящики огірків по 7 кг у кожному. За день продали 8 кг огірків. Скільки кілограмів огірків залишилось продати?
2 група
У 3 чашки чаю поклали по 2 грудочки цукру. У цукорниці залишилося ще 8 грудочок цукру. Скільки грудочок цукру було в цукорниці спочатку ?
3 група
Маринка купила 2 ляльки, по 9 грн. кожна, і пірамідку за 4 грн.
Яка вартість покупки?
4 група
Хазяйка купила 2 пакети картоплі, по 4 кг в кожному, і 5 кг моркви. Скільки кілограмів овочів купила хазяйка?
5 групаТато зібрав 2 кошики яблук по 9 кг і кошик груш — 5 кг. Скільки всього кілограмів фруктів зібрав тато?
• Йшли 4 їжаки, Кожен ніс по три грибки. Скільки всіх було грибків В чотирьох цих їжаків? (12)
• Йшли 4 віслюки, Кожен ніс по два мішки. Скільки всіх було мішків В чотирьох цих віслюків? (8)
• В кожну миску 3 котлети Клала лиска Віолетта. Мисочок у лиски 6. а котлет? Хто відповість? (18)
• На столі — 4 миски. В кожній з них — по 3 сосиски. Скільки всіх сосисок там знати хочеться котам. (12)
• Задумалися мишки: 16 в них горішків. на двох як поділити? Підкажемо їм, діти? (8) • 6 метеликів летіли. Парами спочити сіли. На скількох ромашках спали ці комашки? (3)
• Зайчик ділення не знав, до сови він прискакав. «12 поділи на 2». Що відповіла сова? (6)
У чотирьох синичок 16 є суничок. як порівну ділити? Скажіть синичкам, діти! (4)
Додаток Вирази
Обчисліть значення виразу 3 · a + 43, якщо a = 6.
Якщо a = 6 , то 3 · a + 43=3 · 6 + 43=61
Якщо a = 6 , то 3 · a + 43=
Знайти значення виразу 3 · a + 15, якщо a = 9.
Якщо a = 9 , то 3 · a + 15=
Якщо a = 9 , то 3 · a + 15=3 · 9 + 15=42
Пам'ятка-алгоритм для самоаналізу уроку
Назвіть тему уроку. Яке місце даного уроку в темі, розділі, курсі? Його зв'язок із попередніми уроками.
Сформулюйте цілі уроку (провідні, проміжні). Чи досягнуті цілі в процесі уроку? Чи були сформульовані очікувані результати навчальної діяльності? Порівняйте досягнуті результати уроку з очікуваними.
На розвиток яких компетентностей були спрямовані цілі уроку? Якими шляхами забезпечено формування компетентностей?
Назвіть тип уроку. Обґрунтуйте його вибір. Обґрунтуйте доцільність вибраної структури уроку. Чи була вона раціональною для цілереалізації? Чи раціонально розподілений час, відведений на всі етапи уроку?
Назвіть технології, методи, форми, прийоми організації навчальної діяльності на уроці. Обґрунтуйте їх вибір та поєднання для реалізації цілей. Чи наявна мотивація навчальної діяльності на уроці? Які прийоми були використані для її формування? Які засоби навчання застосовувались? Обґрунтуйте їх доцільність. Чи наявний диференційований підхід на уроці до учнів? Обґрунтуйте необхідність його застосування.
Чи використано елементи самоосвіти, самовиховання? Наскільки ефективно організовано самостійну роботу учнів на уроці? Як було організовано контроль засвоєння знань, умінь і навичок? В яких формах і якими методами цей контроль здійснювався? Які елементи в ході уроку були найбільш вдалими? Чи вдалося повною мірою реалізувати всі поставлені завдання? Якщо не вдалося, то чому? Які висновки необхідно зробити на майбутнє?
Залишайте свої коментарі
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка!
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу). Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.