• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 21
   Наші гості: 20

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 

  Тиждень права в школі
  • 25-03-2021, 15:45
  • 6 171
  • 0

  Тиждень права в школі

  План заходів:

  проведення тижня права   (………..)


  Назва заходу

  Термін проведення

  Відповідальні

  Виховна година «Мій улюблений світ без насильства»


  Класні керівники

  Перегляд науково-популярного фільму «Конвенція про права дитини»


  Вчителі правознавства

   Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини


  Вчителі правознавства

  Тренінг « Соціально-психологічні причини злочинної поведінки неповнолітніх».


  Соціальний педагог

  Бесіда «Права та обов’язки учнів у школі»


  Класні керівники

  Круглий  стіл  «Толерантність як метод мирного розв’язання конфлікту»


    Практичний  психолог

  Розвивально-корекційні заняття з учнями, схильними до правопорушень.


  Практичний  психолог

  Правова  гра   «Права у моєму житті»


  Соціальний педагог

  Лекція  «Закон – обов’язковий для всіх»


  Вчителі правознавства

  Зустріч з спеціалістами в  справах дітей ЖМР на тему «Механізми захисту прав людини»


  Вчителі правознавства, класні керівники

  Конкурс на кращий малюнок на тему «Знаємо та реалізуємо свої права»


  Соціальний педагог, класні керівники

  Конференція «Зупинимо булінг разом»


  Практичний  психолог, класні керівники

  Книжкова виставка «Я маю права»


  Шкільний бібліотекар


   Звіт про підсумки проведення тижня права

        На виконання наказу по школі від ……. р. № ….. «Про проведення тижня права», з ….по ….. року в закладі проведено тиждень права. Проведення тижня правових знань є дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення знань учнів, сприяє їх розвитку та розширення світогляду; дає можливість підвищити пізнавальний інтерес до вивчення прав та обов’язків, стимулювати творчу активность  учнів.
       Проведення Тижня правознавства – це не стільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між педагогом і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного.

       Заходи проведені у відповідності до затвердженого Плану. Тиждень розпочався  з проведення у всіх класах виховної години «Мій улюблений світ без насильства» та організації перегляду науково-популярного фільму «Конвенція про права дитини». Учнів було ознайомлено з правами людини та пояснено, що можливості людини існувати й розвиватися як особистість, задовольняти свої потреби, здебільшого закріплені законодавством. Школярі відверто обговорювали: яку роль відіграють закони в житті  їх сімей, які правові проблеми турбують батьків та дітей.

       10 грудня вчителями правознавства було проведено Всеукраїнський урок з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, на якому педагоги формували соціальну та громадянську компетентності учнів.

        В подальшому класні керівники провели тематичні бесіди «Права та обов’язки учнів у школі», під час яких школярі та педагоги ділились своїми думками, щодо необхідності знань базових законів існування сучасного суспільства.

       З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, вчителі правознавства  провели лекцію  «Закон – обов’язковий для всіх».

  Дуже цікавою та корисною була зустріч з спеціалістами в  справах дітей ЖМР на тему «Механізми захисту прав людини».

        

       Соціальним педагогом  був проведенийц тренінг « Соціально-психологічні причини злочинної поведінки неповнолітніх»,  на яких особлива увага приділялась питанням, пов’язанних з правопорушеннями неповнолітніх. Практичний психолог (Білявська О.С.) організувала проведення круглого  стіла  «Толерантність як метод мирного розв’язання конфлікту» та конференції «Зупинимо булінг разом», на яких учні і педагоги ділилися думками по цих наболілих питаннях, та на основі яких розроблені рекомендації для педагогів щодо вирішення педагогічних конфліктів. Також соціально-психологічною службою були проведені розвивально-корекційні заняття з учнями, схильними до правопорушень, які проходили в тісній співпраці  з батьками, діти яких мають проблеми із законом.

       Шкільний бібліотекар …Піб..  оформила книжкову виставку на тему «Я маю права»,  презентувала видання про права людини та іншу літературу правового змісту, учні школи з цікавістю ознайомились із представленими матеріалами.

        Усі заходи спрямовані на формування правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів, зміцнення їх життєвої позиції, підвищення громадянської активності, загострення почуттю непримиренності до правопорушень.

        Педагогічний колектив і далі буде  продовжувати роботу з підвищення  правових знань учнів, попередження правопорушень та негативних проявів в учнівському середовищі.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.