• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Звіт вчителя початкових класів про пророблену роботу під час всього карантину  Звіт вчителя початкових класів про пророблену роботу під час всього карантину
  • 5-06-2020, 23:57
  • 11 956
  • 0
  Звіт вчителя початкових класів 
  про пророблену роботу під час всього карантину

  Звіт вчителя початкових класів про пророблену роботу під час карантину. 
  За період карантину з 13.03.2020 по 29.05.2020 здійснювалася навчально - виховна та самоосвітня діяльність. Складено план індивідуальної роботи під час карантину Згідно плану індивідуальної роботи проводилося: 1. Моніторинг стану захворюваності учнів класу. 2. Розробка і розміщення у соціальній мережі Viber завдань та відео – аудіо супроводу пояснення матеріалу для учнів 4 класу.

  Згідно плану індивідуальної роботи проводилося:

  1. Моніторинг стану захворюваності учнів класу.
  2. Розробка і розміщення у соціальній мережі Viber завдань та відео – аудіо супроводу пояснення матеріалу  для учнів 4 класу.
  3. Індивідуальні консультації для батьків та  учнів 4 класу  в онлайн – режимі.
  4. Перевірка виконаних завдань.
  5. Підготовка до онлайн – консультацій в умовах навчання в дистанційній формі .

  Навчання з учнями 4 класу здійснювала у дистанційній формі. Було створено групу 4 класу у Viber, Facebook. Також проходилося онлайн тестування на платформах «На урок», «Всеосвіта». Виконані завдання учні фотографували та відправляли на перевірку у приватні повідомлення чи проходили тестування на сайті «На Урок», «Всеосвіта». Якщо ж діти не мали доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надавалися дітям в телефонному режимі.

  Також проводилася робота з батьками класу, адже від взаємозв’язку та взаєморозуміння батьків на даний момент залежить результат навчання учнів. Проводилися індивідуальні бесіди : «Як працювати в умовах карантину?», «Організація робочого місця»,«Короновірус, що про нього потрібно знати і як захиститися», «Рекомендації ВООЗ в умовах поширення короновірусу», «Наше дозвілля» та інші.


  Протягом даного періоду працювалося над самоосвітою:

  1. Вивчалися освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину.

  2. Систематично опрацьовувалися статті на сайтах «НУШ», «На Урок» та на інших.

  3. Проходилися онлайн курсів на платформах Ed-Era і Prometheus та отримала сертифікати.

  4. Участь разом з учнями у виховній та позашкільній роботі ( організація та проведення челенджів, конкурсів…)

  Поповненоматеріали власної сторінки на інтернет-сайті «На Урок»: Бесіда-лекція "Права дитини"(виховна робота) , Бесіда-лекція "Права дитини" (матеріа для друку) , Майстер-клас з виготовлення квітів технікою канзаши (трудове навчання).

  Поповнено матеріали власної сторінки на інтернет-сайті «Всеосвіта»: "УрокОк" "День Перемоги" "МИ ПАМ'ЯТАЄМО ВАС" (виховна робота), Сім'я - основа нашого бутя (виховна робота), Найважливіші сучасні проблеми молоді (виховна робота), Мультимедійний тренінг «Ми за здоровий спосіб життя» (виховна робота), Бесіда-лекція "Конвенція ООН про права дитини"(виховна робота), Урок "Повторення вивченого за рік" (українська мова), Презентація "Правопорушення у казках"...

  Згідно структури навчального року в  період з 23.03.2020р по 27.03.2020р. в навчальному закладі були весняні канікули. В цей період учні мали можливість працювати над власним розвитком. Учням надавалися індивідуальні консультації у телефонному режимі з тем , що їх цікавили. 

  Індивідуальний план роботи виконано. 

  Матеріалом поділилась: Євстаф'єва Тетяна Сергіївна

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  zvt-vchitelya-pochatkovih-klasv-pro-proroblenu-robotu-pd-chas-karantinu.rar [193,8 Kb]
  (Придбали цей файл: 884)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Початкові класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.