• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 60
   Наші гості: 59

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі:   » » Тексти для списування 3 клас українська мова  Тексти для списування 3 клас українська мова
  • 6-05-2020, 15:02
  • 19 864
  • 0
  Тексти для списування 3 клас українська мова
  з пропущеними орфограмами та граматичними завданнями.


  Прізвище, ім'я:  ТЕКСТ  ДЛЯ СПИСУВАННЯ


  З ПРОПУЩЕНИМИ ОРФОГРАМАМИ ТА


  ГРАМАТИЧНИМИ ЗАВДАННЯМИ  агато цікавого і н_ймовірного можна побачити в горах. самим л_ше виглядом вони зачаровують нас. На світанку або в_чорами коли заход_ть сонц_ гори здаються рожевими, ясного дня


  – блакитними, в н_году – майже чорними суворими неприступними. На їхніх в_рши(н, нн)ах л_жать вічні сніги. На гірських схилах стоять ліси, з_леніють полонини, біжать швидкі струмки. Чи то ра(н, нн)я весна, чи сонячне літо, что кол__рова осінь, чи білосніжна з_ма, в горах завжди зат_шно і чарівно!


  Прізвище, ім'я:  ТЕКСТ

  3 КЛАС


  ДЛЯ СПИСУВАННЯ


  З ПРОПУЩЕНИМИ ОРФОГРАМАМИ ТА


  ГРАМАТИЧНИМИ ЗАВДАННЯМИ  дного дня на морі здійнявся шторм. В_л_тенські хви гуркотом накочувалися на бер_г. Дрібні бризки мал_нькими світлячками ро(с, з)літалися в усі боки. Камінчики гучно шурхотіли п_р_кочуючися то на бер_г, то в море. Коли шторм (с, з)тих Олежко

  • мамою і татом пішли до моря. Воно було спокійне, немов зн_силе(н,нн)е. На березі вибли(с,з)кували вмиті хвилями різнокол__рові камінчики. Здавалося що ніякого шторму і н_годи і не було.

  Прізвище, ім'я:


  ув т_плий сонячний ранок. У відчин_ні двері до нашої кімн зал_тіли дві ластівки. Покружляли і вил_тіли. Потім з’являлися ще кілька раз. Дзвіночками розсипався їхній в_селий щеб_т. У куточку кімнати ластівки зліпили гні(з, с)до де вив_ли пташ_нят.

  Ластівки дуже працьовиті охайні і дбайливі. У їхньому гнізді завжди ч_стенько. У дзьобиках вони виносять смі(т,тт)я на подвір_я. Влітають до кімнати через відчин_не вікно.


  Прізвище, ім'я:


  і красиві ра(н,нн)ього літа поля в ст_пу! Їх золотять пот яскравого промі(н,нн)я. Гаряче повітр_я переливається м_рехтливими хвилями. Нал_ваються соками коло(с,з)ки жита пшениці ячм_ня. Зацвітають на (с,з)хилах і підгір_ях соняшники. Ніби впали на землю тисячі сонць. В_блискують срібною гла(д,дд)ю в долинах ставки і озера. Стоять біля води задумливі гаї. Загоряється ч_рвоним намистом калина. В_ється на вільшанці перламутровими кит_цями хміль.


  Український степ чарівний і величний.  Прізвище, ім'я:  ТЕКСТ

  роко простяглася з_мля України. В_личезні багатства на країни. Від краю до краю на її просторах буйно колос_ться золотиста пш_ниця з_леніють бе(з,с)межні поля цукрових бур_яків. Любо вітають нас золотими шапками стрункі соняшники, в_сока з_лень пишної кукуру(з,дз)и. На ст_пових просторах в_пасаються в_ликі стада худоби. Запашні сади і з_лені городи оточують наші міста і села.

  Бл_скучі рейки залізниць густою сіткою вкр_вають землі України.


  Багато в Україні заводів та фабрик ел_ктричних станцій.


  Автор матеріалу: EDUC C O M UA

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  teksti-dlya-spisuvannya-3-klas-ukrayinska-mova-z-propuschenimi-orfogramami-ta-gramatichnimi-zavdannyami.rar [266,96 Kb]
  (Придбали цей файл: 2191)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Початкові класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.