• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 66
   Наші гості: 65

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 

  Зразок характеристики учня 9 класу
  • 21-04-2020, 22:33
  • 27 732
  • 0
  Зразок характеристики учня 9 класу.
  Даний документ допоможе класному керівнику 9 або 11 класу при підготовці до написання характеристки для учнів випускних класів. Зразок характеристики учня 9 класу.

  Характеристика


  ______  _____ ______
  ___________________
  ___________________
  ___________________
  ___________________

      __________ навчається в даній з першого класу. Під час навчання зареко­мендував себе як здібний, активний, комунікабельний учень. Має навчальні досягнення достатнього та середнього рівнів. Належить до тієї категорії учнів, які не повною мірою використовують свій потенціал. Навчається не в повну міру своїх сил, потребує постійного контролю та перевірки зі сторони вчителів та батьків. Має хороші здібності, але значної старанності в ово­лодінні знаннями не виявляє. Учень має хорошу пам’ять, швидко запам’ятовує учбовий матеріал. Виявляє логічне мислення. На уроках активний, уважний.Має схильність до предметів фізико-математичного та гуманітарного циклів. Домашні завдання виконує не систематично. 

        Не має шкідливих звичок.

        Приймає активну участь у спортивному та громадському житті школи та класу. До виконання доручень ставиться відповідально, як правило, охоче береться за роботу, намагаючись виконати її добре. Був учасником шкільних спортивних змагань, районних олімпіад з української мови (ІІ місце) та біології (ІІ місце). Веселий, непосидючий, нахабний, байдужий, самовпевнений, любить бути в центрі уваги. Має багато друзів, підтримує дружні сто­сунки та із задоволенням спілкується з багатьма учнями. У класі діти ставляться до нього із симпатією. Правила поведінки виконує не завжди, має порушення дисципліни.  

       Батьки приділяють належну увагу навчанню та вихованню сина.
       ___ червня 20__ року

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  zrazok-harakteristiki-uchnya-9-klasu.rar [191,76 Kb]
  (Придбали цей файл: 2568)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Старші класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.