Ваш кабінет


Наша сторінка

Зараз онлайн» » “Така любов буває раз в ніколи…” Сценарій конкурсної програми до Дня Святого Валентина“Така любов буває раз в ніколи…” Сценарій конкурсної програми до Дня Святого Валентина
  • 6-02-2020, 20:52
  • 6 382
  • 0
“Така любов буває раз в ніколи…” 
Сценарій конкурсної програми
до Дня Святого Валентина

ХІД ПРОВЕДЕННЯ:

У залі звучить музика. Сцена святково прикрашена. Виходять ведучі.

Ведучий. Ми щиро раді вас вітати у цій залі на святкуванні Дня святого Валентина, Дня всіх закоханих. 

Ведуча. Про кохання не говорять, про нього вже все сказано... Тож сьогодні будемо мовчки вдихати аромат закоханості, насолоджуватися захоплюючим видовищем, представленим на сцені, цікавими і веселими конкурсами, романтичною музикою.

Ведучий. Але ж закохуються лише навесні. 

Ведуча. Неправда. 

Ведучий. Закохуються лише для насолоди.

Ведуча. Не завжди.

Ведучий. Закохуються лише юні.

Ведуча. Не вірю.

Ведучий. Закохуються всі!

Ведуча. Згодна.

Ведучий. Отож із Днем святого Валентина всіх вас! Із днем юності й кохання, молодості й краси! Кохайте і будьте коханими, адже це і є щастя!

Ведуча. Ось уже 120 років це свято є одним з найулюбленіших на Заході і в нашій країні. Його святкують дорослі і діти, сім’ями і в колі друзів. А прийшло воно до нас із Франції, де святий Валентин є покровителем святих.

Ведучий. В III ст. нашої ери римський імператор Клавдій І проголосив указ, який забороняв одружуватись. Він вважав, що шлюб утримує чоловіків у домівках, а їх покликання бути хорошими солдатами і лицарями захищати Рим.

Ведуча. Молодий християнський священик Валентин не послухав наказу й потаємно вінчав юних закоханих, довідавшись про «антидержавність» одруження, імператор повелів заточити порушника закону у в’язницю і потім стратити.

Ведучий. У в’язниці Валентин, не маючи священних книг, різноманітив своє нежадане дозвілля тим, що писав листи доньці тюремника. Листи були такі ж прекрасні, як і донька. Молоді люди покохали один одного.

Ведуча. Перед стратою, 14 лютого 270 року, він відправив дівчині прощальну листівку з короткою фразою «Від Валентина». Цей день був днем страти. Священик був схоронений в церкві св. Праксиди в Римі, її ворота стали називатися «Вратами Валентина».

Ведучий. Сьогодні День святого Валентина вийшов далеко за рамки суто католицького свята і став найулюбленішим святом у багатьох народів.

Ведуча. Отже, хто скаже, як святкують День Святого Валентина в інших країнах?

Учень 1. В Римі 15 лютого в честь бога полів, лісів Фавна здійснюється обряд. Його виконували жерці. Вони приносили козла чи собаку. Із їх шкіри вирізали батоги і ними били жінок, це сприяло їх плодовитості. Вважали, що в цей день кожна птиця вибирає пару і починає шлюбний сезон.

Учень 2. В Британії вибирають пари по жеребкуванню. На листівки записується ім’я дівчини. їх поміщали у скриньку і потенційні женихи вибирали свою долю.

Учень 3. В Англії вручаються подарунки і листівки із значенням. 13 лютого, ввечері подарунки клали під двері, дзвонили і стрімголов бігли.

Учень 4. В Японії це свято суто чоловіче. Вітають тільки чоловіків. Вважають, що коли підлегла не привітає начальника зі святом, завтра вона буде звільнена.

Учень 5. На Сицилії існує таке повір'я: якщо молода дівчина стоятиме біля вікна півгодини перед сходом сонця напередодні Дня святого Валентина .і перший промінь впаде на неї, то цього ж року вона вийде заміж.

Учень 6. У Німеччині дівчата писали на цибулинах тюльпанів чоловічі імена. Який тюльпан зацвіте першим - за того дівчина і вийде заміж.

Ведуча. Давним-давно, у ті часи, коли наша Земля була ще зовсім не такою, як тепер, і трималася на трьох китах, з'явилося кохання.

Ведучий. З самої появи на світ кохання було суперечливим почуттям, мінливим. Воно залишалося завжди юним, прекрасним, завжди новим і несподіваним.

Ведучий. Що ж таке кохання? 

Ведуча. Давайте послухаємо, що думають про це почуття гості нашого свята.

(Інтерв'ю з гостями.)

Ведучий. Дякуємо нашим гостям за те, що поділилися з нами своїми думками про вічне почуття.

Ведуча. Тож настав час для першого конкурсу.

Ведучий. Наша гра буде називатися «Поцілуночки».

12345 54321

Вибирається дві команди.

Опис гри. Кожному учаснику дається соломинка (солодка), яку учасник міцно повинен тримати зубами. Учаснику № 1 одягається на соломинку бублик.

Умова гри. Поступово передавати естафетою з соломинки на соломинку бублик так, щоб він не падав. Перемагає та команда, яка перша передасть бублик до учасника під номером 5.

Ведуча (уважно дивиться на другого ведучого).

Ведучий. Чому ти так на мене дивишся? В тебе є для мене новина?

Ведуча. Який ти проникливий. Я хочу оголосити наступний конкурс, який називається «Що означає мій погляд?»

Вибирається дві команди: 3 хлопців та 3 дівчаток.

Опис гри. Дівчині дається завдання, які вони повинні показати мімікою обличчя, незначними рухами. Хлопчики повинні відгадати, що хотіли їм сказати дівчата.

ЗавданняДівчата отримують конверти з завданнями.

Наприклад.

1. Я хочу танцювати.

2. Подаруй мені квіти.

3. Мені дуже хочеться морозива.

Дівчатка готуються.

Переможців нагороджують призами.

Ведучий. А яке свято без веселого танцю.

Ведуча. Ми запрошуємо учасників вибрати свою пару.

Опис. В двох скриньках знаходяться розділені навпіл розрізані сердечка з позначками. Учасники проводять жеребкування. З’єднуючи сердечка складаються пари.

Ведучий. Пари наші готові! Починаємо конкурс!

Опис конкурсу. Парам видаються кульки, які під час танцю треба тримати між лобами. Музику для танцю краще скласти з трьох частин різними за характерами.

1 — ламбада;

2 — українські народні;

3 — рок-н-рол.

Якщо м’ячик пара втрачає, то вона виходить з гри.

  • Проводиться конкурс «Симпатії глядачів» (1 хлопчик і 1 дівчинка).
  • Всім учасникам даруються сувеніри.
  • Нагороджується пара переможниця.

Ведучий. Це моя "валентинка" тобі, люба. Прийми її як знак мого кохання до тебе, адже лише в День святого Валентина прийнято дарувати листівку-сердечко з віршиком про свої почуття.

Ведуча. Дякую тобі. У наших друзів також є можливість написати один одному записки з освідченням у коханні. У нас в залі працює пошта. Біля входу є спеціальна скринька, до якої ви можете опустити свою "валентинку". В кінці свята ми роздамо вітальні листівки тим, кому вони адресовані.

Ведучий. Придивіться уважно один до одного. На сердечках, прикріплених до вашого вбрання, є номер, що за ним ви легко можете знайти об'єкт свого захоплення. Відтак поспішайте писати “ванетинки” коханим.

Ведуча. 

"Валентинки", немов снігурі

Розлетяться по цілій землі

Серед холоду й снігу зими

Нам несуть вони подих весни

І надію, і віру в серця,

Ти ж бо мій, 

Я – навіки твоя.

Ведучий. Закохані дуже часто потрапляють у складні, не передбачувані ситуації. Від того, який вихід вони знайдуть із цієї ситуації, великою мірою залежать їхнє подальші стосунки. Пропонуємо нашим гравцям помірятися силами в конкурсі, який ми назвали «Ваші дії».

(Ведучі по черзі пропонують проблемні ситуації учасникам змагань.)

Ситуації для дівчат:

1. Пригощаючи хлопця склянкою соку, ви ненароком забруднили йому одяг. Ваша мама повертається з роботи саме тієї миті, коли ви старанно намагаєтеся випрати йому штани, а він очікує вас у маминому халаті. Що ви скажете мамі?

2. Уявіть собі, що хлопець запросив вас на побачення о 12.30,і але ваші уроки закінчуються о 15.00. Ваші дії?

3. Опишіть хлопця вашої мрії! 

Ситуації для хлопців:

1. Ви катаєтеся з дівчиною на чортовому колесі. Раптом вимикають електрику, від несподіванки ваша дівчина випускає із рук сумочку і та падає на землю; Ваші дії?

2Ви відпочиваєте на пляжі з вашою дівчиною. Але раптом чуєте крики про допомогу. Ви бачите, що кричить дуже ефектна блондинка, яка перед цим намагалася, щоб ви звернули на неї увагу, і вона зовсім не тоне. Ваші дії?

3. До вас у гості прийшлу дівчина, яка вам подобається. Ви пригощаєте її чаєм, а вона несподівано розбиває улюблену чашку вашого батька. Ваші дії?

4. Опишіть дівчину вашої мрії.

Ведучий. Молодці. Конкурс показав, що ви добре умієте знаходити вихід із будь-якої складної ситуації.

Ведуча: Знайди мене у натовпі людському,

Знайди мене у ночі на краю.

Тобі віддам не віддані нікому

Тепло і ніжність, і любов свою.

Знайди мене, як дощ знаходить квіти,

Неждано і негадано прийди.

Ти мені снишся, я про тебе мрію,

Знайди мене! Знайди мене! Знайди!

Ведучий. Наші пари сьогодні довели, що кохати — це значить творити кохання. Тож творіть його, ідіть назустріч йому і ви зустрінете його, як дивовижну казку, як чарівну пісню, яка зробить ваші найпотаємніші бажання реальністю.

Ведуча. Ще раз вітаємо вас із Днем святого Валентина, із Днем усіх закоханих! Бережіть своє кохання, бо воно - сонце людських почуттів! До побачення!

Ведучий. До нових зустрічей!

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
ccenary-taka-lyubov-buvaye-raz-v-nkoli-konkursna-programa-do-dnya-svyatogo-valentina.rar [18 Kb]
(Придбали цей файл: 207)

Теж буде цікаво!

*****

Фотозона до дня Святого Валентина

*****

Сценарій «Ідеальна пара» 

до Дня Святого Валентина

*****

Цікава конкурсно-розважальна програма до 

Дня святого Валентина «Пан та Панна»

*****

Сценарна розробка конкурсної програми 

до Дня Святого Валентина за мотивами

телевізійно-розважального шоу "ХТО ЗВЕРХУ"

*****

Привітання-побажання з Днем святого Валентина

*****
Сподобалося? Поділіться з друзями!Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Сценарії свят

На головнуЗалиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
Дякуємо!

Шановний користувач нашого сайту.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.