• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 52
   Наші гості: 51

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 
   - отсутствуют  » » Жартівливі конкурси для дівчаток та мам до 8 Березня  Жартівливі конкурси для дівчаток та мам до 8 Березня
  • 23-01-2020, 21:51
  • 26 557
  • 0
  Жартівливі конкурси для дівчаток та мам 
  до 8 Березня для учнів 4 класів.

  Матеріали розробки допоможуть вчителю швидко і легко організувати цікаві конкурси для учнів та їх 
  батьків до 8 Березня. 
  Під час гри діти розвивають мовлення, спостережливість, 
  увагу, пам'ять, вчаться працювати в команді.

  Попередня підготовка: хлопчики випускають газету, присвячену дівчаткам класу. У газеті фотографія кожної дівчинки з написом під нею і побажаннями. З допомогою батьків хлопчики виготовляють медалі за номінаціями. Напередодні конкурсу прикрашається клас, столи ставляться як в кафе.

  Хід заходу

  Ведучий. Дорогі мами, бабусі, дівчата! Дозвольте всіх вас привітати з весняним святом, побажати всім добра, радості, яскравого весняного сонця, успіхів у всіх починаннях і виконання всіх бажань. У нашій країні цей день давно перетворився на веселий, жартівливий весняне свято, коли милих жінок і дівчаток вітають хлопчики, тата, дідуся. Всі з нетерпінням чекають сюрпризів. Сюрприз для всіх підготували і наші хлопчики.

                                  Група хлопчиків читає вірші.

  В небі сонечко прекрасне,

  Пташки весело співають.

  Вам вони бажають радості

  І привіт весняний шлють!


  Ми сьогодні всі ошатні,

  І черевики блищать.

  Вітати вас з Жіночим святом

  Зібралися, як на парад!


  Всі сорочки відпрасовані,

  Всі відпрасовані штани.

  Обійшли сьогодні калюжі ми,

  І не стали битися ми.


  Догори ногами не ходили ми,

  Не валялися на підлозі,

  Один на одного не сідали ми

  І не бруднилися в крейді.


  Ми сьогодні, немов чепуруни,

  Перед вами біля дошки,

  Але прекрасніше наших дівчаток

  Все одно не стали ми!


  Ви красиві, як зірочки,

  І очі блищать вогнем.

  А ваші милі усмішки

  Затьмарюють сонце вдень!


  Ви у нас такі славні!

  Ви, дівчата, - просто клас!

  Тому нам всім так хочеться

  Бути схожими на вас!


  Бажаємо Вам тільки щастя ми.

  І відкриємо вам секрет:

  Наших дівчаток прекраснішим

  У всій школі просто немає!

  І красиві і розумні.

  Ведучий. А тепер починаємо конкурси. 

  Перша номінація: «Міс Популярність».

  (Всім хлопчикам роздають аркуші паперу, на яких вони пишуть, яка дівчинка сама уважна, привітна, товариська. Виявляється найпопулярніша дівчинка, їй вручається медаль 

  «Міс Популярність».)

  Наступна номінація: «Міс Попелюшка»

  (Виходять дівчатка. Їх ступню обводять на аркуші паперу і вибирають, чия ніжка найменша. Їй вручають медаль «Міс Попелюшка».)

  Наступна номінація: «Міс Русалонька».

  (Хлопчики вибирають дівчинку, у якої найдовші волосся, і вручають їй медаль «Міс Русалонька».)

  Наступна номінація: «Міс Довгі вії».

  (Серед дівчаток хлопчики вибирають ту, у якій самі довгі вії.)

  Наступна номінація: «Міс Грація».

  (Бажаючі дівчата виходять і танцюють під музику. Хлопчики вибирають саму граціозну і вручають їй медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Впевненість».

  (Дивлячись на себе в дзеркало, серйозно, без усмішки, дівчатка повинні себе хвалити: «Ах, яка я гарна, смілива, розумна, талановита...» Самої впевненою вручається медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Кмітливість».

  (Охочим дівчатам роздають аркуші із завданням скласти якомога більше слів із заданих літер: косарка. Хто складе більше слів, отримує медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Турбота».

  (Дівчатка повинні перев'язати руку (ногу) хлопчикові. Хто це зробить акуратно і швидко, отримує медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Модель».

  (Хто з дівчаток красиво пройде по класу, не впустивши книгу, яка лежить на голові, отримує цю медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Господарочка».

  (Та дівчинка, яка краще і швидше почистить картоплю, отримує медаль «Господарочка».)

  Наступна номінація: «Міс Тактовність».

  (Хто з дівчаток ввічливіше розповість дітлахам про їхніх недоліках, отримує медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Рішучість».

  (Дівчинка, яка наважиться запросити хлопчика на білий танець, отримує медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Зірка естради».

  (Хто з дівчаток краще виконає пісню (можна під караоке), нагороджується цією медаллю.)

  Наступна номінація: «Міс Чарівність».

  (Найчарівнішою у конкурсах дівчинці хлопчики вручають цю медаль.)

  Наступна номінація: «Міс Глядацьких симпатій».

  (Глядачі оплесками вибирають дівчинку, яка їм сподобалася більше всіх, і вручають їй медаль.)

  1. Конкурс "Вгадай страву"

  Дівчаткам потрібно уявити, що перед ними стоїть стіл з різноманітними стравами. Їх багато, і вони дуже смачні, але об'єднує всіх їх одне: вони всі мають у складі картоплю / яблука / тісто або щось інше. Конкурсанткам потрібно перерахувати якомога більше страв з картоплі (або на букву к/п/л тощо) по черзі.

  Квіти до 8 Березня

  Це дуже цікавий конкурс, для проведення якого необхідновикористовувати два стільці. На них кладуться ножиці і папір білий. Кількість всіх інструментів має відповідати кількості дітей, які беруть участь у конкурсі.

  Спочатку потрібно розділити всіх бажаючих на дві рівні команди. Завдання дуже проста – якнайшвидше добігти до стільця, вирізати з паперу красивий квітка, і прибігти назад. Конкурс проводиться у вигляді естафети, тому, як тільки останній учасник завершить своє завдання і повернеться у вихідну точку, гра вважається завершеною. Перемагає та команда, якій вдалося швидше вирізати всі квіточки до 8 Березня.

  Кавалер

  Для проведення ще одного конкурсу потрібно підготувати штучні або живі квіти, хустки, фартухи. Кількість деталей визначається за загальною кількістю учасників.

  Діти розбиваються по парах: хлопчик і дівчинка. Відзначається стартова лінія, на якій повинні стати беруть участь у змаганні пари. На фініші розміщуються стільці за кількістю пар. На них повинен знаходитися білий фартух, хустка і квітка. За сигналом всі хлопчики як можна швидше біжать до стільців, беруть фартух, повертаються назад і одягають його на дівчаток. Аналогічна робота повинна пророблятися з хусткою і квіткою. При цьому взявши квітка, хлопчик необхідно не просто підбігти до дівчинки, а стати перед нею на коліно і вручити свою ношу зі словами: «Вітаю з 8 Березня!

  Головним нюансом цього конкурсу вважається сам процес його проведення: переможцем стає той, хто швидше справився з поставленим завданням, а кому вдалося пройти всі етапи галантно і дбайливо. Простіше кажучи, все залежить від кавалера.

  Хоробрий кравець

  Цей конкурс проводиться виключно для хлопчиків. Їм доведеться хоч раз побувати в ролі дівчинки і ненадовго стати справжнім кравцем. Кожному з учасників конкурсу видається невеликий шматок тканини, нитка з голкою і гудзики. За сигналом ведучого всі хлопці починають пришивати гудзики до тканини так, щоб у результаті на кожній пришитою деталі виявилося не менше 3 стібків. Через 60 секунд конкурс завершується і ведучий підраховує кількість правильно пришитих гудзиків у кожного з учасників. Не варто забувати, що при цьому важливо звертати увагу на якість виконаного завдання. Переможцем і найбільш майстерним кравцем стає той учасник, у якого пришитих гудзиків найбільше.

  Уважність – запорука успіху

  Ще один конкурс для чоловічої половини класу, перед початком якого дівчатка повинні вийти з приміщення. Далі всім хлопцям задаються пікантні питання про їх однокласниць.

  1. Хто сьогодні прийшов з червоною шпилькою в волоссі?

  2. Якого кольору очі у Маші?

  3. Яка дівчинка з класу вчиться краще?

  4. Хто з дівчат сьогодні прийшов в рожевій кофті?

  Скласти можна будь-яку кількість запитань такого плану. Переможцем конкурсу стане найбільш уважний хлопчик, який дав найбільше правильних відповідей.

  З піснею по життю

  Для проведення цього змагання на 8 Березня 2020 році знадобиться три пари: хлопчик і дівчинка. Кожен хлопець отримує невеликий конверт, в якому написано назву 3 відомих пісень. За допомогою одних лише жестів мовчки він намагається показати своїй напарниці цю композицію так, щоб вона відгадала її назва. Переможцем конкурсу стане пара, справившаяся із завданням найшвидше.

  Жива лялька

  На 8 Березня 2020 року обов’язково потрібно провести і веселі конкурси в початковій школі для дівчаток. Для одного з них знадобляться не тільки маленькі спокусниці, але й один бажаючий «чоловіки». Суть проста: дівчата діляться на команди, кожна з яких повинна нарядити свою «ляльку» приготованими заздалегідь одягом (спідниця, кофточка, панчішки, сандалі, намиста, стрічки). Дами, впоралися із завданням швидше за все, виявляться переможницями.

  Справжня господиня

  В цьому конкурсі приймають участь тільки дівчата. В якості необхідного інструментарію заздалегідь готується дошка і крейда. Участь можуть приймати 2 або 3 дівчинки. Кожній з учасниць необхідно написати найбільшу кількість страв на певну букву алфавіту всього за 60 секунд. Після закінчення відведеного часу вибирається сама майстерна господиня, яка знає більша кількість рецептів.

  Королівський бенкет

  Запропонуй дівчатам уявити, що вони опинилися на прийомі у королівському замку. Столи просто вгинаються від страв, і всі вони на літеру «В». За три хвилини учасниці мають написати якомога більше страв, що починаються з цієї літери. Виграє найерудованіша.

  Мама приїжджає!

  Всі дівчатка хочуть, аби у їх власних оселях було гарно і чисто, коли в гості до них поспішає мама. Але що робити якщо матуся вирішила приїхати наступного дня після 8 Березня?..

  Умови конкурсу:швидко пройти визначену відстань з книгою на голові, тримаючи в одній руці склянку з водою, а в іншій — віник, яким потрібно підмітати перед собою дорогу.

  Ха-ха

  Дівчата, як ніхто, люблять посміятися, отож, наступний конкурс — якраз для них. Бажаючі взяти участь в конкурсі утворюють коло, перша дівчинка промовляє: «Ха!». Наступна — додає такий самий склад, щоб вийшло «ха-ха». І так далі. За правилами, учасниці повинні вимовляти «промову» серйозно, не змінюючи літер, а лише додаючи склад. Вибуває та, яка першою засміється. Будь певен, її одразу ж підтримають інші дівчата, та й уболівальники не зможуть втриматися.

  1.КОНКУРС. «Попелюшка»(4 учасниці)
  Завдання: Розібрати насіння гороху, гарбуза, гречки.
  Завдання для глядачів:
  Загадка. 

  Що то за коні в полі на припоні 
  Довгасті, голчасті, зеленої масті 
  Нікого не возять, лише солі просять?(огірки) 
  Цікавинка: Огірки родом з Індії.Наші огірки – мізерна дрібнота у порівнянні з велетнями, які ростуть в Індії: там вага огірка - 4,5 кг, а 
  довжина до 1 м. 

  Підсумок конкурсу. Переможиця отримує срібний жетон.

  2.КОНКУРС. «Моя подружка- лялька»(5 уч.)
  Завдання:Описати свою улюбленицю. (дом. завдання)
  Підсумок конкурсу.

  3.КОНКУРС. "Симпатія класу" 
  Перегляд портретів дівчаток класу, які малювали хлопчики вдома.
  Підсумок конкурсу.

  4.КОНКУРС. "Пазли"(4 уч.)
  Завда5.КОНКУРС. "Смачне варення" 
  Завдання:За смаком визначити з якого фрукта варення.
  -З яких фруктів варять варення?
  -Який казковий герой завжди заправлявся варенням ?
  Підсумок конкурсу.ння:На швидкість скласти картинку.

  6.КОНКУРС.»Літературний» (5уч.)
  Завдання:
  Читання віршів про весну.(Дом. завд.)
  Підсумок конкурсу.

  7.КОНКУРС. "Математичний" (4 уч.) 
  Завдання
  : Обчислити на швидкість однакову кількість прикладів. 
  Завдання для глядачів. Задачі. 

  Уяви, що ти капітан корабля. На борту 5 мішків борошна і 3 пасажири. Скільки років капітанові? (Скільки і тобі) 
  Над річкою летіли: голуб, щука, 2 синиці,2 галки, 5 чайок. Скільки всього птахів? 

  8.КОНКУРС. "Художній" (4 уч.)
  Завдання: Із закритими очима намалювати сонечко і написати своє ім’я. 
  Підсумок конкурсу.


  Золушка

  Як відомо, усе дівчинки повинні бути гарними господарками й допомагати мамам на кухні

  Завдання гравців - із зав'язаними очами на дотик визначити, яка крупа насипана в блюдцях: гречка, рис, манка, пшоно, вівсянка й т. п.

  Пилосос

  Для гри потрібні кілька однакових груп предметів (підійдуть деталі конструктора) і кошика по кількості гравців. Кількість груп предметів також залежить від кількості гравців. Різні предмети розсипають по підлозі доріжкою, дається кілька мінут на запам'ятовування, де що лежить. Потім ведучий зав'язує гравцям ока хусточкою або шарфом. Гравці сідають навпочіпки й намагаються зібрати якнайбільше предметів у свій кошик

  Ніжні слова

  Діти стають у коло. Ведучий говорить ніжне словопро мамуй передає повітряну кульку тому, хто коштує поруч. Той також говорить ніжне слово й передає кульку далі. Хто не назвав слово, виходить із гри. Перемагають 2-3 дитини, які залишилися

  Гардероб

  Для гри необхідно приготувати якнайбільше рукавиць. Дівчинки стають у коло, у центрі якого перебуває купа рукавиць. По сигналі ведучого треба надягти якнайбільше рукавиць на руку за 20-30 секунд. Умова: надягати рукавиці тільки на одну руку

  Весняні квіти

  У грі беруть участь три дитини. По залі розсипають паперові проліски, нарциси й тюльпани (всі "квіти" в однаковій кількості). Дітям дають кошик або цебро. По сигналі один збирає тільки проліски, другий - нарциси, а третій - тюльпани. Виграє той, хто швидше виконає завдання

                           Конкурси для мам

  Конкурси на 8 березня: КОЛАЖ

  Для цього конкурсу потрібні заготовки: вирізані з журналів картинки з очима, носами, ротами, волоссям, вухами і так далі.

  Викликаються кілька хлопчиків (кількість залежить від того, скільки вирізаних деталей приготовлено). На аркуші паперу потрібно «зібрати» портрет мами (або прекрасної дами) за допомогою деталей і клею. Деталі можна відразу роздати порівну, а можна, включивши елемент змагання, залишити на одному підносі — нехай знаходять на швидкість.

  Конкурси на 8 березня: уважна мама

  Кожна мама дуже добре знає свою дитину — це факт. Але факт цей потрібно зайвий раз перевірити. Викликаються дві мами з дітьми. Мами виходять і їм зав’язують очі. У дітей щось змінюється в зовнішньому вигляді — розстібається ґудзик, виймається ремінь, по-іншому зачісуються волосся і так далі. Потім мами повинні знайти те, що змінилося.

  Виграє та мама, яка знайде всі зміни швидше.

  Конкурси на 8 березня: ЛІНИВА МАМА

  Як відомо, мами часто одягають своїх малюків, а що буде, якщо помінятися місцями?

  Для цього конкурсу потрібно приготувати мішок або кошик з речами. Чим смішніше будуть речі, тим цікавіше — футболки з веселими малюнками, величезні штани, безглузді капелюхи, хустки, діряві шкарпетки і так далі.

  Викликається кілька пар — мами з дітками. Хлопцям потрібно, поки грає музика, набрати з мішка предмети одягу і одягнути їх на маму, яка ніяк в цьому процесі не допомагає. Мамам можна зав’язати очі, щоб вони не злякалися завчасно.

  Потім інші мами з дітьми вибирають саму стильну маму.

  Конкурси на 8 березня: СМАЧНА КАША

  Що трапиться, якщо раптом мама відмовиться їсти сама? Доведеться її годувати. А щоб на це було весело дивитися, потрібно зав’язати дітям очі. Так-так, у мам в руках тарілки з кашею, а у дітей ложки і зав’язані очі.

  Виграє та команда, у якої виявиться менше каші розмазано по обличчю.

  Конкурси на 8 березня: ХУДОЖНИЦЯ

  У наших мам багато талантів, і, звичайно, вони вміють чудово малювати. Мамам видаються надуті кульки і фломастери. За певний час мами повинні намалювати на кульках своїх улюблених синів чи дочок.

  Журі обирає самий схожий портрет.

  Конкурси на 8 березня: умілі ручки

  Мами вміють все, і нехай вони це доведуть. Для цього конкурсу потрібно приготувати пару боксерських рукавичок. У них мама повинна розгорнути цукерку. Якщо в однієї мами не вийшло, на допомогу їй приходить інша мама.

  А якщо підготувати кілька пар рукавичок, можна провести змагання на швидкість.

  Конкурси на 8 березня: не ловити гав-КА, одягати-КА

  Конкурс для мам або дівчат. На столі лежить один або кілька іграшкових немовлят. Потрібно ляльку одягнути в кофточку, штанці і шапочку, а потім запеленать.

  Важлива умова конкурсу: все робити потрібно однією рукою!

  Конкурси на 8 березня: постірушки

  Організовуються дві команди: мами з доньками. Потрібно підготувати мотузку, прищіпки і кілька ганчірок. Першим учасникам команд зав’язують очі, дають у руки прищіпку і ганчірочку.

  Вони йдуть шукати мотузку для того, щоб повісити на неї ганчірочку. Решта гравців підказують, як дістатися до мотузки. Знайшовши мотузку, потрібно прикріпити прищіпкою ганчірочку, зняти пов’язку і повернутися до команди.

  Потім ганчірочку вішають другому гравці команд і так далі.

  Конкурси на 8 березня: смачні страви

  На мотузці на ниточках висять листочки паперу, на яких написані назви різних продуктів (як можна більш невідповідних один до одного — наприклад, на одній фізаліс, на іншій оселедець, на третьому — бублики і так далі). Кожній мамі по черзі зав’язують очі, розкручують і відпускають — вона повинна дійти до мотузки і зрізати три папірці. Потім, знявши пов’язку, мама повинна швидко придумати і розповісти, яке блюдо вона зможе приготувати з цих продуктів і як його назве.

  Конкурси на 8 березня: ВЕСНЯНИЙ БУКЕТ

  Вибираються дві команди, перша гравцям даються в руки ножиці. На стільцях лежать різнокольорові серветки. За командою гравці біжать до стільців і вирізують квітку з серветки, потім за допомогою клею або пластиліну квітка прикріплюється до великого ватману. Те ж роблять всі гравці по черзі.

  Після цього вибирається найкрасивіший букет до 8 березня.

  Автор сценарію: Баліоз Наталя

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  zhartvliv-konkursi-dlya-dvchatok-ta-mam-do-8-bereznya-dlya-uchnv-4-klasv.rar [81,54 Kb]
  (Придбали цей файл: 1605)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Метод-кабінет / Класним керівникам / Початкові класи / Сценарії свят

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.