Ваш кабінет


Наша сторінка

Зараз онлайн» » Вечір зустрічі випускників. Хороші ідеї сценарію на 2019 рікВечір зустрічі випускників. Хороші ідеї сценарію на 2019 рік
  • 24-01-2019, 23:23
  • 9 734
  • 1
Вечір зустрічі випускників. Хороші ідеї сценарію на 2019 рік.
Вже зовсім скоро у всіх без винятку школах відбудеться вечір зустрічі випускників. Сценарій цього свята на 2019 рік для якого вже готують організатори свята. І якщо ви для своєї зустрічі ще його не підготували, тоді читайте далі наші ідеї свята, і підберіть для свого свята щось. Вечір зустрічі випускників - це особливе свято, це можливість не просто побачити старих шкільних друзів, а й по-справжньому зануритися в дитинство. А тому на такому заході, крім ностальгічних спогадів можна «згадати молодість» і як слід повеселитися, пограти в різні ігри та конкурси. При цьому бажано, щоб вони були на шкільну тематику і нагадували про «золоті часи», які провели разом. А допоможе вам в цьому хороший сценарій нашого свята.

Сценарій для вечора зустрічі випускників на 2019 рік може бути різним. Наприклад, він може бути побудований за принципом одного дня в школі: кілька уроків, на яких ви згадайте базові шкільні знання (для цього завдання повинні бути веселими), а також класна година, на якій ви обговоріть якусь пікантну тему, що хвилювала вас в школі. Можна зробити все у вигляді конкурсів на знання, танцювальні або пісенні конкурси.
Можна ще зробити (створити) документальний фільм про випускників ювілярів. Якщо знайдуться в школі старі світлини класу, старі відео записи та інша інформація яка дасть згадати минулі їх шкільні роки. Фільм з цим наповненням вийде дуже кумедним і цікавим. У великому захваті випускники і гості вечора будуть дивитися цей фільм. Назвати цей фільм можна по різному, в залежності його найбільш наповненням. Як варіант для такого кіно, це під однією загальною назвою вечора зустрічі випускників. "В дитинство зворотний квиток".
 
Можна також організувати концерт (кожен однокласник виконає по одній пісні про школу для вчителів). Також можна всім разом пограти в настільні ігри або в ігри, в які ви грали в школі.
 
Ще варіант - влаштувати музей шкільних реліквій. У когось залишився щоденник, у когось твір, квиток на екскурсію, шкільна форма і так далі.
 
Дискотека в стилі 90-х, чим не варіант сценарію? Заспівати хором пісню, яку вчили на уроках музики. Пограти в сніжки у дворі рідної школи.
 
Влаштувати "Поле чудес", "Зоряна година", спортивне змагання, зіграти товариський матч між класами, як це було раніше - хіба не чудово?
 
Але варто пам'ятати, що сильно вигадувати розважальну програму не варто. Люди в основному йдуть на такі заходи поспілкуватися, поговорити про життя, похвалитися. Можна обмежитися однією маленькою сценкою, а далі - застілля.
 
Взагалі, краще планувати своє свято колективно, щоб всім воно в результаті сподобалося. Хоча б порадитися. А інакше, як часто буває, вас будуть звинувачувати в зіпсованому вечорі.

Вечір зустрічі випускників сценарій на 2019 рік придумати не складно, головне бути креативними і щиро зацікавленими в тому, щоб це свято пройшло чудово.
Доброї вам зустрічі!Сподобалося? Поділіться з друзями!Категорія: Сценарії свят

На головнуЗалиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
Дякуємо!

Шановний користувач нашого сайту.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
29 января 2020 23:06
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Публікація цікава та корисна
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.