Ваш кабінет


Наша сторінка

Зараз онлайн
  Зараз на сайті: 22
  Наші гості: 21

  Користувачі: 
  - отсутствуют

  Пошукові системи на сайті: 


   Останні наші відвідувачі: » » Щоденник школяра. Все так і було! Учні жартуютьЩоденник школяра. Все так і було! Учні жартують
 • 9-05-2019, 22:43
 • 16 681
 • 1
Щоденник школяра. Все так і було! Учні жартують.

1 КЛАС.

Сьогодні був перший день в школі. Вчителька сказала, що вчитися доведеться ДЕСЯТЬ РОКІВ !!! Мені здається, що вона щось плутає, адже читати і писати я вже вмію. Разом зі мною за парту посадили якесь руде дівча, та ще й таке шкідливе!

2 КЛАС.

Вчителька виявилася правою - вчитися треба значно більше, ніж я думав. Взагалі в школі мені подобається все, крім уроків і домашніх завдань. Подобається навіть рудоволоса Танька, моя сусідка.

З КЛАС.

Знову школа. Чому канікули так швидко закінчуються? Танька за літо стала на два сантиметри вищою за мене, але вона цього ніколи не дізнається, тому що я ходжу в трьох вовняних шкарпетках і в батькових туфлях - у них каблук вищий.

4КЛАС.

У вчителів в голові лише одні уроки, навіть погратися в школі не можна, а вдома жні з ким. Нудно! Одне добре - скоро Новий Рік, чекаю його з нетерпінням ..

5 КЛАС.

Думав в п'ятому класі буде легше, але нічого подібного - все теж саме. А Таньці однієї школи мало, то вона ходить ще й до музичної. Женись потім на такій, щоб по нервах грала! Друга справа - пацани: усі поголовно ніндзя-черепашки. Відриваємося з ними на перервах як можемо. Нещодавно випробовували в учительській супербомбочку. Наша класна виявилася найміцнішою! Від заїкання вилікувалася через тиждень, тільки чує погано. Решту теж обіцяють за літні канікули вилікувати.

6 КЛАС.

У школі зміни. Директор ходить в касці і бронежилеті. Біля учительської поставили бабу Машу зі шваброю і міношукачем. Ми з пацанами домовилися більше вчителів не чіпати. Ми що звірі дикі, чи що? Жартувати можна, але без образливих слів. От, наприклад, вчора історик приїхав у школу на новій машині, щоб похвалитися, то ми її відкотили за ріг будинку і поставили через дорогу. І нам весело, і людина не постраждала, лише очі, вони у нього тепер на лобі. Правда Танька сказала, що це дурні жарти. А як мені смичком трохи око не виколола, то це не дурні жарти, так? Чортова телевежа, вже на п'ять сантиметрів вища за мене. Мені що тепер все життя на ходулях ходити?

7 КЛАС.

Ходжу в баскетбольну секцію, але це таємниця. Кажуть, що баскетболісти можуть вирости аж до двох метрів. З Танько більше не розмовляю, бо не дає списувати. А мені терміново необхідно підтягнути успішність з деяких предметів, ну крім фізкультури. Удома вже починають щось підозрювати. Два щоденника вже не рятують: один для школи, а інший для батьків. Щось треба міняти.

8 КЛАС.

Був у Таньки на Дні народженні, де вона познайомила мене зі своїм Паганкіним, вірніше сказати, показала його портрет. Виявляється, ніякий він не Поганіні і не Паганкін, а Паганіні - великий скрипаль, що помер давним - давно. Який я дурень! Усе беруся за розум: кіно, виставки, концерти. І Танька давно говорить:

«У чоловіка головне - розум». За тиждень отримав три двінадцятки і шість дев'яток. Вчителі в шоці, а класну відвезли додому непритомною. Педрада в повній бойовій готовності: чекає великих провокацій і заворушень з боку старшокласників. Підготував реферат про мистецтво епохи Відродження - тепер сильно хвилююся за здоров'я директора.

9 КЛАС.

Нарешті знову в школу, ці канікули так довго тягнуться і хто їх тільки придумав? У житті стільки цікавого, а час летить так швидко. Танька, як завжди, вища і відмінниця, але їй за мене більше не соромно. Вчителі повернулися до звичного життя і більше не нервують. Директор навіть пише дисертацію на тему: «Педагог і його провідна роль в успішності учня».

10 КЛАС.

З глузду з'їхати, Таню не бачив ціле літо. Тільки листувалися. Вона то на море поїде, то на дачу. Вчителі так раді нас всіх бачити. Учні теж відповідають взаємністю: завжди дадуть підкурити та й до получки можуть позичити. Ми ж свої люди, стільки років разом. Малечу вчимо з повагою ставитися до педагогів: у школі більше 10 грам тротилу не вибухати, на завуча в масках вампірів з-за рогу у складі більше п'ятьох чоловік не стрибати, погано не вчитися (якщо

можеш), над істориком не сміятися: «Ну і що, що у нього очі на лобі? Це ж не на потилиці!» Одним словом, вчимося бути людьми.

11 КЛАС.

Найбільше досягнення за останніх десять років - це те, що я переріс Тетяну аж на півголови. Вовняні шкарпетки можна більше не одягати. У класі всі теж виросли і подорослішали. Одні почали курити, а інші кинули. Після школи дівчата мріють прорватися в фотомоделі, а на худий кінець заміж. Хлопці хто куди. Всі мріють про щастя, машини, квартири - нехай так і буде. На честь останнього дзвоника так і хочеться згадати молодість - підірвати супербомбочку! Так моя рудоволоса Танька буде лаятися. і директора мені шкода, вже тричі контуженого та мільйон раз наляканого за всі наші щасливі шкільні роки.
Сподобалося? Поділіться з друзями!Категорія: Старші класи / Творчі діти / Сценарії свят

На головнуЗалиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
Дякуємо!

Шановний користувач нашого сайту.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
9 мая 2019 12:09
 • Коментар написав: Анна
 • Реєстрація: 4.01.2019
 • Публікацій: 17
 • Коментарів: 4
Классные шутки школьников. Смеялись всей семьей.  blush 
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.