• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » В Україні можуть змінити дату початку навчального 2024-2025 року й тривалість канікул  В Україні можуть змінити дату початку навчального 2024-2025 року й тривалість канікул
  • 27-05-2024, 19:56
  • 2 072
  • 0
  В Україні можуть змінити дату початку навчального 
  2024-2025 року й тривалість канікул

  Заклади освіти України у 2024-2025 навчальному році в періоди відключення електроенергії переходитимуть на змішаний режим роботи. Крім того, зимові канікули для учнів і студентів можуть стати більш тривалими, а завершення навчання може відбутися пізніше – у червні.

  Про це в інтерв’ю порталу “Телеграф” розповів міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

  За його словами, такий рекомендаційний лист уже відправили університетам. Щодо шкіл, то в МОН ще проводять деякі розрахунки й розробляють комплекс необхідних заходів.

  Міністр додав, що зміщення можуть відбутися не лише в контексті початку / завершення навчального року та канікул, а й “по дню”.Утім, це буде залежати від того, чи позмінно організовано навчання в школі.

  “Найімовірніше буде зміщення навчання на теплий період, адже питання забезпечення електроенергією – тільки частина проблеми. Ще є питання опалення. Ми повинні і його вирішувати. Тому два комплекси: генерація й зміна графіків”, – пояснив Лісовий.

  Крім того, за його словами, МОН уже сформувало перелік закладів, які повинні бути заживлені 24/7. Насамперед це заклади освіти, де діти перебувають цілодобово.

  “Є заклади, у яких потрібна буде часткова генерація. Наприклад, нам треба буде заживити тільки укриття, адже там у разі відключення працюватимуть центри незламності. І ми прагнемо у кожен заклад освіти, відповідно до статусу, у якому вони будуть працювати в умовах кризи, дати потужності”, – додав Оксен Лісовий.

  Ще одним питанням над яким зараз працює уряд, за його словами, є забезпечення шкіл, профтехів та університетів пальним, а також дизельними й бензиновими генераторами. Це дасть змогу забезпечити українських учнів і студентів безперебійним доступом до навчання.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.