• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 53
   Наші гості: 51

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі:   » » Невакцинованим дітям заборонять відвідувати навчальні заклади:  Невакцинованим дітям заборонять відвідувати навчальні заклади:
  • 25-09-2023, 22:21
  • 1 419
  • 0
  Невакцинованим дітям заборонять відвідувати навчальні заклади: 

  У багатьох школярів України відсутня довідка про щеплення від кору. 

  Для того, щоб дітям відвідувати заклади освіти, їм необхідно зробити щеплення. Україні загрожує спалах кору – одного з найзаразніших вірусних захворювань, яке може стати причиною дитячої смертності через тяжкий перебіг. Захворювання небезпечне своїми ускладненнями, які призводять до вушної інфекції, запалення легень та мозку. 

  Через карантинні обмеження під час пандемії COVID-19, повномасштабну війну, евакуацію тисячі українських дітей пропустили щеплення проти кору, паротиту та краснухи відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень. 

  Це може стати додатковою причиною ймовірного виникнення спалаху кору. 

  Саме тому Міністерство охорони здоров’я ініціювало проведення «наздоганяючої» вакцинальної кампанії для охоплення щепленнями невакцинованих проти кору дітей до 17 років. 

  Загалом у межах кампанії заплановано провести понад 260 тисяч щеплень. Наразі у межах «наздоганяючої» вакцинальної кампанії проведено понад 100 тисяч щеплень — майже 40% від запланованих. 

  Низькі рівні охоплення щепленнями в ході кампанії реєструються в Чернігівській, Вінницькій, Одеській, Івано-Франківській, Сумській областях. Через високий ризик спалаху кору в Україні головний державний санітарний лікар в Чернігівській області Олександр Чепурний видав постанову щодо відсторонення від очного навчання дітей, які не щеплені від кору. “МОН підтримує такі заходи безпеки від інфекційних захворювань в дитячих закладах. 

  Перебування невакцинованих дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалаху кору, що є загрозою для життя й здоров’я як самих учнів, так і працівників закладу освіти та членів родин», – заявляє Оксен Лісовий, міністр освіти і науки. 

  Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я та Центр громадського здоров’я закликають батьків не нехтувати плановими щепленнями та вакцинувати дітей проти кору, паротиту та краснухи.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.