• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 70
   Наші гості: 69

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі:   » » Які нові предмети з'являться в українських школах з 1 вересня 2023-2024 н. році  Які нові предмети з'являться в українських школах з 1 вересня 2023-2024 н. році
  • 28-08-2023, 16:22
  • 1 460
  • 1
  Які нові предмети з'являться в українських школах 
  з 1 вересня 2023-2024 н. році
  Міністерство освіти розробило низку нововведень, які стосуватимуться навчального процесу в українських школах з 1 вересня. Стосуватимуться вони не лише форм навчання, а й предметів, які були додані до шкільної програми.
  Стало відомо, які нові предмети з’являться в українських школах з 1 вересня – today.ua Зокрема, МОН спільно з ЮНІСЕФ розробляє практикум з мінної безпеки для школярів. Цей курс викладатимуть дітям у різних класах, адаптувавши програму під кожну вікову групу. На уроках інформатики з нового навчального року більше уваги приділятимуть найновішим тематикам. Зокрема, будуть уроки присвячені штучному інтелекту та програмуванню. Предмет “Захист України” планують перевести виключно у практичний формат. У програму входитиме вивчення домедічної допомоги, мінної безпеки, основи управління дронами та орієнтування на місцевості. Дисципліну, ймовірно, викладатимуть учням 10-11 класів. Щоб розвивати креативність школярів, педагоги радять ввести у шкільну програму наукові експедиції з географії та історії. Для цього буде розроблено спеціальні маршрути. А ще діти зможуть влаштовувати свої вистави та показувати їх у справжніх театрах. Такі заняття розкриватимуть їхній творчий потенціал. Міносвіти пропонує також додати елементи білінгвальної освіти у старших класах українських шкіл, щоб наприклад один із профільних предметів викладати паралельно українською та англійською мовами. Однак це нововведення поки що знаходиться на стадії розробки, і з 1 вересня не запрацює.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Класним керівникам / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  29 августа 2023 10:27
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 4
  Задурити дітям голову аби чим, нехай вчать основні і потрібні предмети а не все що не стасується школи і дітей
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.