• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 61
   Наші гості: 60

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 
   - отсутствуют  » » Освітні новини! Звіт про повну чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  Освітні новини! Звіт про повну чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
  • 9-10-2022, 20:28
  • 1 583
  • 0
  Освітні новини! 
  Звіт про повну чисельність та склад педагогічних працівників
  закладів загальної середньої освіти

  МОН змінило підходи до збору інформації про контингент учнів у зв’язку з воєнним станом і відтермінуванням щорічного збору даних адміністративної статистичної звітності.

  Зміни щодо обліку учнів і педпрацівників

  Зміни стосуються не лише звіту за формою № 83-РВК, а й інших.

  У наказі «Про збір відомчої адміністративної звітності дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2022/2023 н. р.» від 06.09.2022 № 795 МОН надало:

  • переліки форм і термінів подання статистичної звітності;
  • алгоритм заповнення індивідуальних карток обліку учнів і педпрацівників уповноваженими працівниками закладів освіти.

  До 17 жовтня повинні призначити уповноваженого працівника за складання, подання звітності за формами та завантаження даних в ПАК «А1КОМ» та ITC «ДІСО».

  Заклади освіти мають подати в електронному вигляді до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти»:

  • Звіт закладу загальної середньої освіти за формою № ЗН3-1 на початок 2022/2023 навчального року (станом на 05 вересня 2022 року) — до 24 жовтня 2022 року;
  • Звіт про продовження навчання для здобуття повної загальної середньої освіти випускниками 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за формою № 1-ЗСО у 2022/2023 навчальному році — до 05 грудня 2022 року.

  «Звіт про чисельність і склад педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів» (форма № 83-РВК) слід формувати на основі індивідуальних карток обліку педагогічних працівників — до 24 жовтня 2022 року.

  Алгоритм заповнення в ІАК «АІКОМ» індивідуальних карток обліку учнів та педпрацівників

  1. Авторизуватись у системі за допомогою особистих логіну та паролю.
  Для авторизації можна використати дані, які вже використовували для входу в особистий кабінет в системі ІТС «ДІСО». У разі відсутності логіну та паролю необхідно отримати їх в уповноваженого працівника в органі управління освітою. 

  2. Після авторизації необхідно обрати на сторінці закладу розділ «Налаштування» — «Довідники», відкрити закладку «Семестри» і створити актуальний, якщо цього досі не було зроблено.

  3. У розділі «Довідники» відкрити закладку «Зміни» і актуалізувати перелік змін, якщо в цьому є необхідність.

  4. На сторінці закладу обрати розділ «Персонал» — «Список» та актуалізувати перелік та відомості в індивідуальних картках працівників закладу освіти.

  5. У розділі «Довідники» обрати закладку «Класи» та створити перелік класів для відповідного навчального періоду (із зазначенням класних керівників).

  6. У розділі «Довідники» відкрити закладку «Учні». Актуалізувати перелік учнів закладу, використовуючи функціонал створення і редагування облікових карток.

  7. На сторінці закладу обрати розділ «Звіти» та відкрити звіт «Субвенція» для перевірки узагальнених даних закладу освіти.


  Скачати: Про збір відомчої адміністративної звітності дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 20222023 н. р

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  pro-zbr-vdomchoyi-admnstrativnoyi-zvtnost-doshklnoyi-zagalnoyi-serednoyi-ta-pozashklnoyi-osvti-u-20222023-n_-r.rar [2,45 Mb]
  (Придбали цей файл: 19)

  Скачати: Форма № 83-РВК та Інструкцію щодо її заповнення

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  forma-83-rvk-ta-nstrukcyu-schodo-yiyi-zapovnennya.rar [296,72 Kb]
  (Придбали цей файл: 51)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.