• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » В Україні змінюють тривалість навчального року і кількість учнів у класах: що відомо  В Україні змінюють тривалість навчального року і кількість учнів у класах: що відомо
  • 2-06-2022, 17:26
  • 22 799
  • 0
  В Україні змінюють тривалість навчального року 
  і кількість учнів у класах: що відомо

  В Україні під час воєнного стану змінюють норми про тривалість освітнього процесу в школах країни. Крім того, переглядається допустима кількість дітей у класах.
  Во вторник, 31 мая, в парламенте поддержали соответствующий законопроект №732.
  Народні депутати проголосували за законодавчу ініціативу ("Проект Закону про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану") у першому читанні.
  Як пояснює голова підкомітету Верховної Ради з питань вищої освіти, народний депутат Юлія Гришина у своєму Telegram-каналі, проект закону оптимізує освітні процеси в умовах воєнного стану і призупиняє дію низки вимог.

  Що зміниться?

  Документ передбачає наступні нововведення:
  • норма про тривалість освітнього процесу в школах не менше 175 днів - не діятиме під час війни (дії воєнного стану);
  • зупиняється дія норми щодо наповнюваності класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.