• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » В Україні працівникам держустанов заборонили працювати віддалено з-за кордону  В Україні працівникам держустанов заборонили працювати віддалено з-за кордону
  • 28-04-2022, 18:28
  • 6 420
  • 0
  В Україні працівникам держустанов заборонили 
  працювати віддалено з-за кордону:
  Кабмін ухвалив постанову, яка забороняє працівникам держпідприємств та їхнім керівникам працювати віддалено за межами України.

  Співробітники держпідприємств, які поїхали за кордон, рятуючись від війни, мають повернутися до України. Інакше їх можуть звільнити.
  Зазначається, що працювати дистанційно дозволяється за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи.
  "Установити, що на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки за рішенням виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків", - йдеться в документі.
  Водночас робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.
  "У разі перебування працівників державного сектору економіки в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення керівництва або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення чи припинено їх повноваження в установленому порядку ", - сказано в постанові уряду.
  Постанова діє під час воєнного часу.
  Зазначається, що норма щодо роботи з-за кордону починає діяти від 3 травня.

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  ПОСТАНОВА
  від 26 квітня 2022 р. № 481
  Київ
  Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану

  Кабінет Міністрів України постановляє:
  1. Установити, що на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки (далі — суб’єкт господарювання) за рішенням виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків.
  Для членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання, які перебувають на території України, за рішенням суб’єкта управління об’єктами державної власності, загальних зборів акціонерів (учасників) господарських товариств, у статутному капіталі яких 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також наглядових рад суб’єктів господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи відповідного суб’єкта господарювання.
  2. Робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.
  Для членів виконавчого органу та керівника суб’єкта господарювання, функції з управління яким або корпоративними правами держави якого здійснює Кабінет Міністрів України, таке відрядження погоджується Кабінетом Міністрів України, для інших членів виконавчих органів та керівників суб’єктів господарювання — суб’єктом управління об’єктами державної власності або іншими органами управління суб’єкта господарювання відповідно до їх установчих документів.
  3. У разі перебування працівників суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці першому пункту 1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.
  У разі перебування членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці другому пункту 1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону чи припинено їх повноваження в установленому порядку.
  4. Керівникам суб’єктів управління об’єктами державної власності, наглядовим радам суб’єктів господарювання забезпечити виконання цієї постанови.
  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу першого пункту 3, який набирає чинності з 3 травня 2022 року.

                   Прем’єр-міністр України              Д. ШМИГАЛЬ  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.