• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » В цьому році для вступу на бюджет потрібно буде скласти мультипредметний тест  В цьому році для вступу на бюджет потрібно буде скласти мультипредметний тест
  • 28-03-2022, 17:10
  • 5 134
  • 0
  В цьому році для вступу на бюджет потрібно 
  буде скласти мультипредметний тест.

  2022 року для вступу на бюджет абітурієнтам необхідно буде скласти національний мультипредметний тест, а контрактникам – подати мотиваційний лист. Про це 27 березня в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, його цитує "Інтерфакс-Україна".
  "Якщо це вища освіта на підставі повної загальної середньої освіти, то у проєкті ми передбачаємо, що у спеціальностях із творчим конкурсом враховуватимуть заяву, результат творчого конкурсу та мотиваційний лист. В інших спеціальностях для вступу на бюджет – це буде заява, національний мультипредметний тест і мотиваційний лист. Інші спеціальності на контракт – лише заява та мотиваційний лист", – сказав він.

  Щодо вступу до вищих військових закладів, то, за словами міністра, будуть збережені чинні правила прийому до таких закладів.

  Він також наголосив, що якщо у спеціальностях потрібно складати творчий конкурс, то такий конкурс буде єдиним складником конкурсного балу для вступу до вишу.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Старші класи

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.