Ваш кабінет


Наша сторінка

Зараз онлайн» » Завершуємо навчальний семестр у школі. Оцінки за семестр необхідно:Завершуємо навчальний семестр у школі. Оцінки за семестр необхідно:
  • 1-12-2021, 19:15
  • 4 819
  • 0
Завершуємо навчальний семестр у школі. 
Оцінки за семестр необхідно:

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів


Кожен навчальний заклад має повноваження самостійно встановлювати форми обліку та поточної звітності навчально-виховної діяльності педагогічних працівників у системі дошкільної, загальноосвітньої, професійно-технічної та позашкільної освіти.


Виставлення оцінок за семестр. 


Семестрове оцінювання здійснюють в усіх класах загальноосвітнього навчального закладу, починаючи з другого.


Оцінки за семестр необхідно:Виставлення оціінок за семестр проходить за тематичними оцінками. При цьому керуються не суто математичними підрахунками, а виводять середнє арифметичне всіх тематичних оцінок.


Приміром, протягом семестру учень отримав такі тематичні оцінки: 6, 9, 10, 11, 

12. Середній бал — 9,6. Учитель може вивести семестрову оцінку 10, засвідчивши високий рівень знань учня, оскільки очевидно, що учень послідовно підвищував рівень знань з навчального предмета. 


Якщо ж тематичні оцінки учня 6, 10, 12, 11, 9, де 9 — оцінка за семестрову контрольну роботу, то, незважаючи, що середній бал 9,6, учитель має право виставити семестрову оцінку 9, яка характеризує достатній рівень знань


На відміну від тематичної, семестрову оцінку можна коригувати.


Ознайомившись із оцінками за семестр, батьки вправі: 

виявити бажання підвищити результат оцінювання 

опротестувати оцінку. 


Якщо аргументи вчителя щодо оцінки знань учня не влаштовують батьків, то у триденний строк вони можуть письмово звернутися до директора школи про повторне оцінювання, чітко окресливши причину.

За семестрову контрольну роботу учень отримав 9 балів, оскільки погано почувався в той день, захворівши. На підставі заяви батьків директор може призначити день повторного оцінювання


Скориговану оцінку за семестр виставляють до початку наступного семестру. 

Аналогічно коригують оцінки, якщо учень не атестований у зв’язку з тривалою відсутністю у школі за станом здоров’я чи з інших поважних причин, що підтверджено відповідними документами. 

Оцінка за семестр є конфіденційною інформацією. Тому для оприлюднення зведених даних про навчальні досягнення кожного учня необхідна письмова згода усіх батьків.


Класний журнал:


Наприкінці семестру класний журнал повністю і коректно заповнюють у відповідності до нормативних документів. 


Загальні вимоги до ведення класного журналу.Табелі навчальних досягнень учнів:


На підставі оцінок за семестр класні керівники заповнюють табелі навчальних досягнень на кожного учня класу. 


Табель надають для ознайомлення батькам учнів. 


Табелі за І навчальний семестр у перший день ІІ семестру повертають із підписами батьків учителеві для зберігання в школі до закінчення навчального року. 


Після виставлення оцінок за ІІ семестр і рік заповнений табель, підписаний директором і засвідчений печаткою школи, видають учневі.
Сподобалося? Поділіться з друзями!Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

На головнуЗалиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
Дякуємо!

Шановний користувач нашого сайту.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.