• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн
   Зараз на сайті: 59
   Наші гості: 58

   Користувачі: 
   - отсутствуют

   Пошукові системи на сайті: 


    Останні наші відвідувачі: 
   - отсутствуют  » » Підготовче судове засідання у справі №6402779721 завершилося досить вдало  Підготовче судове засідання у справі №6402779721 завершилося досить вдало
  • 9-11-2021, 13:20
  • 17 715
  • 0
  ??Підготовче судове засідання у справі №640/27797/21
  завершилося досить вдало.
  Дмитро Ламза

  Моя команда підготувала несподіваний сюрприз для сторони відповідача. Нами було розширено позивні вимоги у зв’язку з прийняттям останніх редакцій постанови КМУ.
  ??Суд вислухав сторони і відразу в залі задовільнив ЗАЯВУ ПРО ЗМІНИ ПРЕДМЕТА ПОЗОВУ! ?Тепер ми оскаржуємо ще й відсторонення від роботи, які прописані в наказі МОЗ 2153.В процесі сторона відповідача (КМУ) просила суд перенести підготовче засідання для ознайомлення з нашою заявою. Суд під час засідання розглянув клопотання і переніс підготовче засідання на 23. 11.2021 р. об 11:10.
  А тепер увага!
  Підготовче засідання перенесено на два тижні. І це є черговим сигналом, що ми живемо в правовій державі. Ми вважаємо, що процес не затягується, а  відбувається в нормальні терміни.
  ?Моя команда не зупиняється, вона продовжує готуватися до інших процесів. ??????Я за вакцинацію, але проти дискримінації невакцинованих! P.s. Під час всіх судових процесів я офіційно перебуваю у відпусці! Виконання обов’язків директора школи покладено на заступника!!!
  ??Далі буде…

  Дивіться відео репортаж на сторінці Дмитра
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.