• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » І знову пусті слова, і знову вода. Пресбрифінг  І знову пусті слова, і знову вода. Пресбрифінг
  • 4-11-2021, 16:43
  • 3 222
  • 0
  І знову пусті слова, і знову вода. Пресбрифінг

  І знову пусті слова, і знову вода!
  ?Щойно відбувся пресбрифінг на тему: «Механізм відсторонення від роботи невакцинованих працівників, які включені до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням». ????Чи я погано слухав, чи щось пропустив, але від поважних панів я не почув МЕХАНІЗМУ. ??Нагадаю, що навіть у статті 12 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», який так часто всі згадують, є фраза: «У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт». Зверніть увагу на фразу «у порядку, встановленому законом». ?Щось я нічого  особисто не бачив, бо його не існує, і на цьому пресбрифінгу це було зазначено. ?ДЕ механізм? ?ЯК МИ МОЖЕМО ЙОГО ПОБАЧИТИ? ?ХТО НАМ ЙОГО НАДАСТЬ? ?Чому така безвідповідальність! ЧОМУ нас НЕ ЧУЮТЬ? Така кількість невідповідностей  веде керівників закладів освіти до ПОРУШЕННЯ норм законів України. ?А тепер на останок. 
  В ЛИСТІ № 7366/1/4.1-21 від 28. 10. 2021 р. від Держпраці зазначили, що їхні всі листи носять тільки рекомендаційний характер і не є нормативно-правовим актом (фото з листа додаю).????СУПЕР! Знову ВСЕ лягає на плечі керівників закладів освіти!!!
  Посилання на цей пресбрифінг:
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам / Батьківський куточок

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.