• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » МОН планує пришвидшити збільшення посадових окладів освітян  МОН планує пришвидшити збільшення посадових окладів освітян
  • 17-01-2021, 10:48
  • 4 247
  • 0
  МОН планує пришвидшити збільшення 
  посадових окладів освітян.

  Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет опублікував у своєму Тelegram-каналі інформацію про те, що Профспілка працівників освіти і науки звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням пришвидшити ухвалення постанови щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери. З 1 січня 2021 року розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду має становити 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року — 2 893 грн.
  Як зазначив Сергій Шкарлет, працівники освітньої галузі акцентують на тому, що затягування процедури ухвалення Урядом зазначеної постанови матиме негативні наслідки, зокрема, невизначеність на місцевому рівні з виплатою січневого авансу. «Цілком поділяю позицію профспілки й також звертаюся до Мінекономіки та всіх зацікавлених центральних органів виконавчої влади з проханням пришвидшити розв’язання питання», — повідомив очільник МОН України. Окрім того, Міністр освіти нагадав, що посадові оклади для всіх категорій освітян передбачають збільшення на 20% з 1 січня 2021 року. Кошти для цього закладені в Держбюджеті.
  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.