• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » На обладнання Нуш в 2019 році передбачений ще 1 млрд грн  На обладнання Нуш в 2019 році передбачений ще 1 млрд грн
  • 4-01-2019, 22:53
  • 2 080
  • 0
  У 2019 на потреби Нової української школи передбачений ще один мільярд гривень. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час робочої поїздки до Львівської області.

  "Ми не залишимо вчителів напризволяще, для них будуть проводитися курси підвищення кваліфікації. Зараз для нас дуже важливо отримати зворотній зв'язок від педагогів, переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання", - сказала міністр.

  У 2019 Міносвіти обіцяє направити гроші в регіони якомога раніше, щоб місцева влада могла вчасно закупити все необхідне для шкіл.

  У той же час вчителі Нуш відзначили, що в перший рік роботи на місцях було багато невизначеності щодо того, на що витрачати виділені гроші.

  "Школи у Львові самі вирішували, що купувати. Було очевидно, що трохи не звикли до такої кількості грошей і можливостей. Просто розгубилися. Крім цього на школи гроші прийшли тільки в липні, і було мало часу, щоб все зробити", - розповіла директор львівської школи Алла Байовская.

  Меблі для Нової української школи (Нуш): чому вона ще не скрізь?
  Нагадаємо, в освітній простір Нуш входять столи і парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека, а також робоче місце вчителя: стіл, стілець, шафи і комп'ютер.

  Нова українська школа - це назва реформи загальної середньої освіти, яке реалізує Міністерство освіти і науки України. У цьому навчальному році першокласники вже вчаться за новою системою.  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Нуш

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.