• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Радник міністра освіти пропонує скасувати ДПА у 4 та 9 класі у зв’язку з карантином  Радник міністра освіти пропонує скасувати ДПА у 4 та 9 класі у зв’язку з карантином
  • 23-03-2020, 21:16
  • 7 993
  • 0
  Радник міністра освіти пропонує скасувати 
  ДПА у 4 та 9 класі у зв’язку з карантином.

  Таку пропозицію внесла радник міністра освіти Іванна Коберник на своїй сторінці в Facebook.

  Пряма мова:

  «В будь-якій ситуації управлінцям важливо думати і діяти на випередження, а не наздоганяти поїзд, що пішов. Якщо вже зараз все показує на те, що карантин буде продовжений і вимушене дистанційне навчання в КРАЩОМУ ВИПАДКУ триватиме до кінця травневих свят, пропоную вже зараз МОН розглянути наступні рішення:

  Скасування ДПА в 4-му та 9-му класі. Це зніме значну частину нервозності з батьків і вчителів – їм треба всі сили зараз направити на організацію самостійного навчання дітей вдома (батьки) і на опанування цифрових інструментів для підготовки дистанційних уроків (вчителі). Скасування ДПА в 4 і 9 класі (яке відбувається не в формі ЗНО) ніяк не позначиться ні на чому. А в умовах карантину і надзвичайної ситуації дозволить всім сфокусуватися на більш важливих речах.

  – Скажіть нарешті щось випускникам! Вони всі (а ще більше їхні батьки) переживають про ЗНО. Скажіть їм нарешті, що любі діти, спокійно готуйтесь, це ж чудово, що вас зараз менше грузять другорядними предметами, готуйтесь до того, що ви обрали самі і що знадобиться вам в майбутній професії чи освіті. Якщо через карантин держава буде змушена пересунути терміни основної сесії ЗНО, вона (держава) чи ми (МОН) пропорційно пересунемо терміни вступної кампанії. Це ж не складно і очевидно, чи не так?

  – останнє, комунікаційне. до терміну дистаційне навчання рекомендую всім управлінцям додавати слово ВИМУШЕНЕ. Ми маємо зараз вимушене дистанційне навчання. Ми не обирали цей шлях, але світова пандемія не залишила нам вибору. Ми приймаємо цей виклик і робимо все, щоб якнайшвидше перелаштуватися на нові умови роботи. Будь ласка, бережіть себе і пам’ятайте – ми всі обов’язково повернемось до звичайного життя – сильнішими і збагаченими новим досвідом.»

  Нагадаємо, що в Міністерстві освіти і науки порадили керівникам учбових закладів не вимагати від учителів присутності в школі під час карантину, а передбачити їм індивідуальний план самоосвіти.

  ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
  radnik-mnstra-osvti-proponuye-skasuvati-dpa-u-4-ta-9-klas-u-zvyazku-z-karantinom.rar [14,36 Kb]
  (Придбали цей файл: 151)  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.