• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн

  Меблі для Нової української школи (Нуш)
  • 4-01-2019, 21:15
  • 2 333
  • 0
  Ідея цієї статті виникла на фоні новин про те, що в багатьох школах до початку навчального року в молодші класи не була закуплена шкільні меблі за стандартами Нуш. При цьому на офіційному сайті проекту "Нова українська школа" однією з причин подібної ситуації називають той факт, що виробники не встигають виготовляти шкільні меблі в термін через великі обсягів замовлень.

  "Як так, адже скільки фабрик в тих же онлайн довідниках зареєстровано ?! "- виникає у багатьох, перш за все батьків першокласників, резонне питання. А й справді, відкриєш який-небудь каталог, а там мало не в кожному місті виробники. Тоді чому меблі для нової української школи не була поставлена в усі навчальні заклади вчасно? Давайте разом розбиратися.


  Шкільні меблі для Нуш: не все так просто

  Після більш глибокого аналізу ринку та пропозицій з боку фабрик, первісна картинка про виробників шкільних меблів зазнала серйозних змін. Як виявилося:

  В Україні навряд чи набереться 100 фабрик, які працюють в цій ніші.
  З великих виробників, які можуть з належною якістю виготовляти меблі для Нової української школи, і того менше - приблизно 15-20.
  І це на всю Україну! Так, напевно, є безліч цехів, які можуть робити ті ж парти і стільці під Нуш. Але якість і обсяги виробленої ними меблів для Нової української школи навряд чи можуть серйозно конкурувати з виробами великих фабрик. Адже далеко не кожен виробник може встановити той же верстат з ЧПУ або фарбувальну камеру з піччю. А без цього важко переходити від старих стандартів і робити меблі для Нової української школи відповідно до рекомендацій МОН:

  Парти зі стільцями повинні бути одномісними, регулюватися по висоті і легко складатися з іншими меблями для групової роботи.
  У стільниці необхідний виріз спереду для учня, краї закруглені.
  Обов'язково відповідність вироби всім сан-епідемічним нормам, матеріали сертифіковані і так далі. ">
  Хороший приклад меблів для Нової української школи - навчальні комплекти від фабрики "МЕБЛІКС" (MEBLIX).

  До речі про матеріали. В Україні не так вже й багато виробників і постачальників, які пропонують ту ж фанеру або ламіноване ДСП потрібної якості з усіма підтверджуючими сертифікатами. А адже безпека меблів для Нової української школи - мало не головний пункт в рекомендаціях МОН. З огляду на підвищений попит, не дивні такі відповіді від виробників шкільних меблів: "Терміни багато в чому залежать від постачальником матеріалів."

  Та все це - тільки частина причин, чому меблі для Нуш до сих пір не в усіх початкових класах. Але ж є ще: розподіл бюджетних коштів по регіонах, особливо проведень держтендерів і так далі. Залишається сподіватися, що це тимчасові труднощі, і скоро всі школи зможуть повноцінно брати участь в реформі освіти!  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Нуш

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.