• Популярні новинки

  Ваш кабінет


  Наша сторінка

  Зараз онлайн  » » Міносвіти проведе атестацію вчителів початкових класів  Міносвіти проведе атестацію вчителів початкових класів
  • 4-01-2019, 20:14
  • 2 258
  • 0
  Міносвіти проведе атестацію вчителів початкових класів.
  Пілотний проект стартує в 2019 році.
  Реєстрація розпочнеться на сайті Українського центру оцінювання якості навчання 15 січня.

  Міносвіти з 2019 року вводить пілотний проект для педагогів початкових класів, які захочуть пройти атестацію і отримати відповідний сертифікат. Всі вчителі, які візьмуть участь у проекті, отримають 20% -ву надбавку до зарплати і підвищать категорію. Як повідомили в прес-службі Міносвіти, пілотний проект розрахований на тисячу учасників.

  У Міносвіти мають на меті знайти "кращих провідників Нової української школи, агентів змін, які готові ділитися і поширювати сучасні методики навчання".

  "У 2019 ми обмежили число учасників до 1 тис. Осіб, а також поширили це тільки на одну категорію педагогів - вчителів початкових класів. Пілотування сертифікації також продовжиться в 2020 і 2021 роках, я сподіваюся, що в наступні роки ми зможемо розширити і кількість можливих учасників, і категорії вчителів, які зможуть брати участь в сертифікації ", - розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

  Реєстрація розпочнеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 15 січня і завершиться 1 лютого 2019 року.

  Читайте також: Рада затвердила закон про протидію Буллінг в школах
  Раніше повідомлялося, що з 1 січня 2019 року викладачам вищих навчальних закладів підвищать оклади на 20%. Зарплати інших педагогічних працівників, як і інших бюджетників, в наступному році виростуть на 9%.

  Залишайтеся в курсі останніх подій з нами © urokok.com.ua  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Категорія: Новини освіти / Метод-кабінет / Класним керівникам

  На головну  Залиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
  Дякуємо!

  Шановний користувач нашого сайту.
  Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
  Будь ласка
  Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.