Ваш кабінет


Наша сторінка

Зараз онлайн» » Щоденні 5. Картки для перевірки знань для 3 класуЩоденні 5. Картки для перевірки знань для 3 класу
  • 27-01-2022, 18:17
  • 3 970
  • 0
Щоденні 5. 
Картки для перевірки знань для 3 класу

Пропоную картки, які можна використати на уроці української мови для "Щоденні 5" , щоб перевірити знання учнів. Завдання допоможуть перевірити чи засвоїли здобувачі освіти матеріал з теми "Звуки. Букви"

1. Розташуй слова в алфавітному порядку джміль щука ягня верблюд рак яблуко щавель 2. Розділи слова для переносу ялина читання бур’ян яблунька 3. Спиши. Постав наголос над словами. Дзеркало, стежка, столиця, краса, вершина, береза, кленовий. 4. Склади речення з одним із слів 5. Спиши вставляючи пропущені букви та відгадай загадку: Ч__рвонясту шубку має, По гілках вона стр__бає. Хоч сама мала на зріст, Та в__ликий має хвіст. Як намисто, оч__нята. Хто це? Спробуй відг__дати. Застосовую свої знання конвалія 1. Розташуй слова в алфавітному порядку джміль щука ягня верблюд рак яблуко щавель 2. Розділи слова для переносу ялина читання бур’ян яблунька 3. Спиши. Постав наголос над словами. Дзеркало, стежка, столиця, краса, вершина, береза, кленовий. 4. Склади речення з одним із слів 5. Спиши вставляючи пропущені букви та відгадай загадку: Ч__рвонясту шубку має, По гілках вона стр__бає. Хоч сама мала на зріст, Та в__ликий має хвіст. Як намисто, оч__нята. Хто це? Спробуй відг__дати. Застосовую свої знання.ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО!
schodenn-5_-kartki-dlya-3-klasu.rar [402,95 Kb]
(Придбали цей файл: 765)Сподобалося? Поділіться з друзями!Категорія: Класним керівникам / Нуш / Початкові класи / Майстер презентації

На головнуЗалиште будь ласка свій коментар щоб ми знали що дана публікація цікава, та принесе свою користь для вас!
Дякуємо!

Шановний користувач нашого сайту.
Ви зайшли на освітній сайт як незареєстрований користувач.
Будь ласка
Зареєструйтесь на сайті (1 хвилинка часу) або увійдіть під своїм іменем за допомогою кнопок соц-мережі Fb. Після реєстрації на нашому сайті, для вас будуть відкриті всі можливості сайту. Коментарі і повне право на всі категорії та інші функції.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.